فا
Items filtered by date: یکشنبه, 17 اسفند 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۰ هزار و ۶۸۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

آندو تیموریان، کاپیتان اسبق تیم ملی در یک‌قدمی باشگاه چوکا تالش قراردارد تا با ثبت قرارداد در نیم‌فصل دوم برای این تیم درخطر سقوط بازی کند.

Published in ورزشی

دویست و نهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.

Published in سیاسی

پاپ فرانسیس امروز در چهارمین ایستگاه سفرش به اربیل و از آن جا به موصل و نینوا رفته و با مقامات اقلیم کردستان عراق و همچنین مسیحیان عراقی دیدار کرد. 

Published in سیاسی

وزیر کشور تاکید کرد: باید مراقب باشیم تا پس از نوروز با حوادثی از قبیل شیوع بالای کرونا مواجه نباشیم زیرا در این صورت همین نشاط تبدیل به غم خواهد شد.

Published in اجتماعی

روابط عمومی وزارت‌ امور خارجه در اطلاعیه‌ای با اشاره به اظهارات محسن رضایی در یک گفتگوی رسانه‌ای درباره عراق و سوریه، تاکید کرد که آنچه گفته شده است دیدگاه شخصی مصاحبه شونده بوده است.

Published in سیاسی

امیر حاتمی گفت: هیچ کسی در منطقه رژیم صهیونیستی را نمی‌خواهد. آنها مجبور شده‌اند دور خود دیوار بکشند البته آنها از سر استیصال گاهی ایران قدرتمند را تهدید می‌کنند.

Published in سیاسی

سجاد شهباززاده ۹ گل دیگر تا رسیدن به رکورد بیشترین گل در یک فصل لیگ برتر فاصله دارد.

Published in ورزشی

رئیس جمهور گفت: ایران آمادگی دارد پس از رفع تحریم های غیرقانونی آمریکا و دست کشیدن این کشور از سیاست تهدید و فشار، بلافاصله اقدامات جبرانی خود را منطبق با مفاد برجام انجام داده و به تعهدات خود عمل کند.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۹۲ میلیون و ۶۶۰ هزار و ۹۹۵ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։