فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 26 خرداد 1400 - آلیک آنلاین

رهبر معظم انقلاب عصر امروز چهارشنبه به مناسبت برگزاری سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه آینده به صورت زنده و مستقیم با ملت ایران سخن گفتند.

Published in سیاسی

سعید جلیلی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه‌ای از ادامه رقابت در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری گفت: تولید و تامین واکسن کرونا در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی افتخار بزرگی است که ملت ایران در سایه مقاومت و ایستادگی خود به آن نائل شده است و این افتخار غیر قابل انکار در تاریخ کشور ثبت خواهد شد.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 26 خرداد 1400 14:25

کرونا جان ۱۲۹ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۱۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۸۲ هزار و ۴۸۰ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره برگزاری انتخابات گفت: شب جمعه و شب شنبه یعنی ۲۷ و ۲۸ خرداد منع تردد شبانه لغو و خودروها جریمه نمی شوند.

Published in اجتماعی

علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف گفت: دستیابی به توافق در مورد احیای برجام قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران در ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) شاید میسر نباشد و مذاکرات بعد از انتخابات نیز ادامه می یابد.

Published in سیاسی

دولت ایروان با محکوم‌کردن حضور رؤسای جمهور ترکیه و آذربایجان در منطقه قره‌باغ، اینگونه اقدامات را تحریک‌آمیز و با هدف تضعیف صلح و امنیت منطقه توصیف کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با اشاره به راه اندازی دو سامانه مهم ساختار و مدیریت خدمات دولت در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، گفت: توسعه دولت الکترونیک از اقدامات اساسی و زیربنایی در دولت تدبیر و امید بوده است و بسیار خرسندیم که این دولت توانست برای نخستین بار تصویر روشنی از دولت را ارائه کند.

Published in سیاسی

بعد از صعود دلچسب تیم ملی، اکنون همه نگاه‌ها به قرعه کشی دور نهایی انتخابی جام جهانی است تا آخرین حریف‌های ایران در راه صعود به جام جهانی مشخص شوند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։