فا
Items filtered by date: سه شنبه, 08 تیر 1400 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۱۴۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۸۴ هزار و ۱۲۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری گفت: دولت با برآورد واقع بینانه و انجام پیش‌بینی‌های لازم اجازه نخواهد داد، دولت سیزدهم در آغاز فعالیت خود با مشکلی در زمینه تامین کالاهای اساسی روبرو شود.

Published in سیاسی

ربیعی  گفت: دولت خود را متعهد می‌داند صرفنظر از حاشیه‌ها به مذاکرات ادامه دهد اما عجله‌ای هم نداریم که در زمان باقیمانده از تصدی دولت، برای به نتیجه رسیدن مذاکرات، از حقوق خود صرف نظر کنیم و اگر نظرات ما تأمین نشود، ادامه مذاکرات به دولت آینده موکول خواهد شد.

Published in سیاسی

دومین نشست تجاری فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی تجار و فناوران ارمنی در ایروان آغاز شد.

Published in اقتصادی

آرا شاوردیان در توئیتی نوشت: توسعه مسیرهای ترانزیتی کشور به ویژه کریدور شرق به غرب باید از اولویت‌های دولت آینده باشد.

Published in سیاسی

شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۱۸۲ میلیون و ۲۰۲ هزار و ۳۹۸ نفر رسیده و مرگ سه میلیون و ۹۴۵ هزار و ۶۷۷ نفر نیز بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.

Published in اجتماعی

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با بیان اینکه حمایت از کودکان ، به ویژه دختران در درگیری های مسلحانه یک اصل اساسی اخلاقی و بشردوستانه است، از قرار نگرفتن نام رژیم اسرائیل و ائتلاف یمن در لیست سیاه ناقضان حقوق کودکان به شدت انتقاد کرد.

Published in سیاسی

استاندار خراسان شمالی صبح روز گذشته دوشنبه، در نشست هماهنگی اعزام هیات تجاری و سیاسی استان به کشور ارمنستان گفت: اعزام این هیات تجاری و سیاسی با هدف توسعه استان و با بهره مندی از تمامی ظرفیت های استان برای ایجاد مراودات بیشتر خواهد بود.

Published in اقتصادی

فرمانده ستاد عملیات مقابله با ویروس کرونا استان تهران گفت: شیوع ویروس کرونا نسبت به هفته گذشته در سطح استان افزایش یافته و برخی از شهرستان ها در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

Published in اجتماعی

یک کارشناس مسائل منطقه و افغانستان با اشاره به تحولات در افغانستان با بیان این که برخی عقلا می‌گویند ایران باید در برابر پیشروی طالبان در افغانستان و نیز به سمت مرزهای ایران واکنش نشان دهد، گفت: از طرفی معتقدم ایران نباید از حمایت از مناطق تاجیک نشین مثل هرات و مزارشریف غافل شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։