فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 01 تیر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۷۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور به معاون اول، معاونت حقوقی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر بخش‌های ذیربط دستور داد که خواسته‌های بازنشستگان عزیز را درباره مستمری‌شان پیگیری کنند.

Published in سیاسی

سخنگوی دولت ضمن تشریح مصوبات هیات وزیران، گفت: هیچ تغییری در قیمت نان نداریم و راه‌اندازی کارت‌خوان‌های نانوایی‌ها در سراسر کشور طبق برنامه زمان‌بندی قبلی پیش می‌رود.

Published in سیاسی

خبرگزاری دولتی روسیه در گزارشی با اشاره به سفر سرگئی لاوروف به تهران، نوشت: رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه با هدف رایزنی در مورد همکاری های بلندمدت دوجانبه و توسعه روابط اقتصادی به ایران سفر می کند.

Published in سیاسی

رئیس دانشگاه تهران با اعلام آمادگی نسبت به راه‌اندازی شعبه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در کشور ارمنستان، اظهار امیدواری کرد که زمینه ایجاد شعبه‌هایی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در فضاهای در اختیار دانشگاه ایروان فراهم شود.

Published in اجتماعی

نیکلاس مادورو رئیس‌جمهوری ونزوئلا با توصیف تحریم‌های روسیه به «خودکشی اقتصادی اروپا و آمریکا»، خواستار لغو تحریم‌ها به منظور بازگشت اقتصاد جهانی به وضعیت تعادل شد.

Published in سیاسی

مجله "فورفورتو" ۱۰ بازیکن برتر فعلی قاره آسیا را معرفی کرده است که نام دو بازیکن ایرانی در آن دیده می‌شود.

Published in ورزشی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۴۵ میلیون و ۷۸۸ هزار و ۶۰۰ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور تاکید کرد که با اتکا به مصوبات قانونی، هر چه سریع‌تر آن دسته از موسسات اعتباری که با عملکرد ناسالم باعث رشد نقدینگی و تورم در کشور می‌شوند، ساماندهی و تعیین تکلیف شوند.

Published in سیاسی

واسیلی نبزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل روز گذشته (به وقت آمریکا) گفت که روسیه عبور امن کشتی‌ها برای صادرات غلات اوکراین را تضمین می‌کند اما کی‌یف باید بنادر خود را از مین پاکسازی کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։