فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 23 تیر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۴۶۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر بهداشت با اشاره به موفقیت جمهوری اسلامی ایران در مهار کرونا، از برنامه دولت برای تقویت و ارتقای کارایی بیمه ها برای افزایش پوشش داروها خبر داد.

Published in اجتماعی

یک باشگاه عربستانی حاضر است با قراردادی دو ساله و با حقوق سالیانه ۱۲۵ میلیون یورو کریستیانو رونالدو را جذب کند.

Published in ورزشی

اتحادیه اروپا سرگرم تهیه هفتمین بسته تحریم‌ها علیه مسکو است اما روشن است که این بلوک واردات گاز از روسیه را محدود نخواهد کرد زیرا بسیاری از کشورهای عضو نمی‌توانند خود را با چنین محدودیتی وفق دهند.

Published in سیاسی

عنوان اداره کل خاورمیانه وزارت امور خارجه، به اداره کل غرب آسیا و شمال آفریقا تغییر پیدا کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تأکید بر اینکه استان کرمانشاه همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، سینه ستبر ایران اسلامی است، گفت: حقیقتاً مردم این استان برای کشور عزیزمان مرزبانی کردند.

Published in سیاسی

مقام‌های سریلانکایی اعلام کردند که گوتابایا راجاپاکسه رئیس جمهور این کشور پس از ورود به سنگاپور نامه استعفای خود را به ماهیندا یاپا آبیواردنا رئیس پارلمان سریلانکا ارسال خواهد کرد.

Published in سیاسی

وانگ ونبین سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که مداخله آمریکا در امور داخلی سایر کشورها با مخالفت مردم در سراسر جهان رو به رو خواهد شد.

Published in سیاسی

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا خروج کشورش از برجام را اشتباهی عظیم دانست و مدعی شد باید به برجام بازگردیم.

Published in سیاسی

معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: ایران از دولت جدید کره انتظار دارد فورا منابع ارزی ایران در بانک‌های کره‌ای آزاد شده و زمینه برای بهبود روابط دو کشور فراهم شود.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։