فا
Items filtered by date: جمعه, 31 تیر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۱ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۶۲۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به دوگانه کاذب برجام و روابط خوب ایران و همسایگان گفت: ‏سیاست همسایگی ایران مشروط به برجام یا اجازه آمریکا نیست.

Published in سیاسی

کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه معتقد است رویکرد دولت‌های ایران و روسیه برای گسترش روابط، هم‌گرایی و هم‌سویی اراده‌های دو طرف را به‌وجود آورده است.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۵۷۶ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

تیم ملی والیبال ایران در دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ به‌رغم نمایشی تحسین برانگیز مغلوب لهستان تیم نخست رده‌بندی جهان شد تا از راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی بازبماند.

Published in ورزشی

وزارت امور خارجه روسیه آخرین دور تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه این کشور را غیرقانونی خواند و هشدار داد که این تحریم‌ها عواقب مخربی بر امنیت و اقتصاد جهانی خواهد داشت.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های استان مرکزی گفت: استان مرکزی دارای صنایع سنگینی است که هر کدام‌ نماد اعتماد به نفس و غرور ملی در کشور هستند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: سیاست خارجی دولت سیزدهم، مبتنی بر دکترین سیاست خارجی متوازن، دیپلماسی پویا و تعامل هوشمند است.

Published in سیاسی

مجید تخت‌روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با تاکید بر احترام کامل به حاکمیت سیاسی، استقلال و تمامیت ارضی سوریه در ارائه کمک‌های بشردوستانه، خواستار لغو تحریم‌های یکجانبه علیه دمشق شد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان ضمن ضرورت کنار گذاشتن زیاده خواهی‌ از سوی طرف آمریکایی بر لزوم واقع بینی در مسیر دستیابی به راه حل و حصول توافق تاکید کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։