فا
Items filtered by date: دوشنبه, 03 مرداد 1401 - آلیک آنلاین

ژائو لی جیان سخنگوی وزارت امور خارجه چین امروز در نشست خبری از توافق روسیه و اوکراین برای صادرات غلات استقبال کرد.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۷۱۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور از جایگاه والای بازنشستگان در کشور به عنوان صاحبان تجربه تجلیل کرد و از اراده جدی دولت برای تقویت معیشت آنان خبر داد.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دوربین‌های برجامی برای رفع آن اتهامات بود و اگر قرار است اتهامات پابرجا بماند دیگر دلیلی برای وجود دوربین‌های برجامی نیست.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه گفت‌وگوی دو ساعته بین روسای جمهور ایران و فرانسه تحول دیپلماتیک قابل توجهی بوده است، گفت: موضع ایران در مورد جنگ اوکراین تغییر نکرده است.

Published in سیاسی

رهبر کاتولیک‌های جهان که وارد کانادا شده، اعلام کرد، برای سفر به کی‌یف به منظور تلاش برای پایان دادن به جنگ پنج ماهه اوکراین که بارها از آن انتقاد کرده، بسیار مشتاق است.

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشورو افزایش آلودگی هوای برخی استان‌ها خبر داد.

Published in اجتماعی

وزیر بهداشت با اشاره به شرایط بیماری کرونا در کشور و با بیان اینکه هر گونه سرماخوردگی را مشکوک به کرونا بدانید، تاکید کرد: اکنون وضعیت کشور تغییر کرده و در این شرایط باید احتیاط کنیم؛ بنابراین در تجمعات، وسایل نقلیه عمومی و محیط‌های عمومی ماسک زده و رعایت بیشتری انجام دهیم.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۷۵ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۶۰۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهوری آلمان، درگیری‌ها در اوکراین را «جنگ علیه اتحاد اروپا» خواند و در مورد احتمال تفرقه در میان کشورهای اروپایی هشدار داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։