فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 15 تیر 1401 - آلیک آنلاین

وزیر خارجه کشورمان گفت:در دوحه بر موضوع تضمین موثر از سوی آمریکا در حوزه هر آن چیزی که نفع اقتصادی ایران در برجام را تحت تاثیر قرار دهد، مذاکره کردیم،طرف آمریکایی نتوانسته در این زمینه ما را مطمئن کند.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۴۱۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور اظهار داشت: شرکت‌های بزرگ اقتصادی به عنوان جریان پیشران اقتصاد کشور، فعال شده‌اند و مردم در آینده نزدیک ثمرات و نتایج این اقدامات را شاهد خواهند بود.

Published in سیاسی

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تجهیزات یگان‌های این نیرو به تسلیحات نقطه زن، دورزن و هوشمند، گفت: دستاوردهای نظامی، دفاعی و تسلیحاتی نیروی زمینی ارتش، همچون خاری در چشم دشمنان است.

Published in سیاسی

وزیر خارجه روسیه با یادآوری شرایط پیچیده جهانی در این مقطع از تاریخ، خواستار مشارکت جهانی برای حفاظت از حقوق بین‌الملل شد.

Published in سیاسی

معاون درمان وزارت بهداشت، با عنوان این مطلب که زیرسویه BA۵ در ایران شناسایی شده است، از احتمال دو رقمی شدن فوتی های روزانه کرونا در کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

نخست وزیر یونان گفت که حمله روسیه به اوکراین یک "نقطه عطف" در اروپا است و تاکید کرد باید از هر گونه نتیجه‌ای که می‌تواند تهاجم توسط سایر کشورها را در این قاره تشدید کند، جلوگیری شود.

Published in سیاسی

دبیرکل ناتو گفت، سرعت پیشبرد روند عضویت فنلاند و سوئد در ناتو در تاریخ بی‌سابقه بوده و به جای چندین سال، تنها چند ماه طول خواهد کشید.

Published in سیاسی

رئیس جمهور اظهار داشت: بررسی اعتراض کسانی که یارانه دریافت نکرده‌اند، دقیق، با نگاه مثبت و اعتماد به خوداظهاری‌ها و تفکیک بین حساب‌های تجاری و شخصی انجام شود تا حق کسی پایمال نشود.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۳۶۴ هزار و ۵۶۰ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։