فا
Items filtered by date: دوشنبه, 19 شهریور 1397 - آلیک آنلاین

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اوایل شهریور ماه در گزارش خود بار دیگر تایید کرد که ایران به تعهدات خود در چارچوب توافق هسته‌ای سال 2015 پایبند بوده است.

Published in سیاسی

سفیر کشورمان در ایروان با تاکید بر استفاده از نخبگان و بخش خصوصی در بازارهای حوزه یوروآسیا گفت: تجار و تولیدکنندگان ایرانی در صورت ساخت کریدور شمال-جنوب می‌توانند کالاها و تولیدات خود را به سهولت و با هزینه کمتر به بازارهای هدف صادر کنند.

معاون اول رییس جمهوری، شرایط ایران را خطیر و دشوار توصیف کرد و گفت: در چنین وضعیتی چشم امید به دانشگاه ها است، کشور را باید با همکاری آنها از دشواری ها عبور دهیم.

Published in سیاسی

شرکت هواپیماسازی ایتالیایی لئوناردو اس پی ای که در سهام شرکت ای تی آر با ایرباس اس ای فرانسه شریک است، می گوید ای تی آر به دنبال مشتری های جدید برای هواپیماهایی است که قراربود به ایران تحویل شود و با وجود تحریم ها دیگر امکان انتقال آنها به تهران نیست.

Published in اقتصادی

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: ارامنه و آشوری‌های عراق و سوریه به خاطر دفاع از آنها در برابر داعش ممنون سپاه و به ویژه سردار سلیمانی هستند.

Published in سیاسی

دیپلمات‌های بلندپایه سه کشور ضامن صلح در سوریه (روسیه، ایران و ترکیه) امروز و فردا در ژنو با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل پیرامون شکل گیری کمیته قانون اساسی سوریه رایزنی خواهند کرد.

Published in سیاسی

روسیه از حمله جنگنده های آمریکایی با بمب فسفری به استان دیر الزور سوریه خبر داد.

Published in سیاسی

نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد: با وجود بدبینی هایی که در رسانه های روسی و ارمنی و نیز شبکه های اجتماعی درباره روابط روسیه و ارمنستان وجود دارد، مناسبات دو کشور به سرعت در حال توسعه است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։