فا

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر رسید.

علیرضا رئیسی تاکید کرد: هشدارها بسیار جدی است که اگر رعایت ها ضعیف شود متاسفانه موج چهارم می تواند اواخر بهمن و اوایل اسفند شکل بگیرد و هرموجی شکل بگیرد برابر  ۸ تا ۱۰ هزار فوت بیشتر است.

روحانی  با بیان ایتکه همه تلاش خود را انجام می‌دهیم که واکسیناسیون در ماه‌های باقی مانده از سال آغاز شود، گفت: واکسن تولید مشترک ایران و یک کشور خارجی با نام «پاستور» سال آینده عرضه خواهد شد.

سردار باقری انتخاب اهداف ۱۸۰۰ کیلومتری در رزمایش پیامبر اعظم را معنادار عنوان کرد و گفت: هر چند قصد هیچ تهاجمی را نداریم اما چنانچه هر متخاصمی نیت سوئی نسبت به کشور ما داشته باشد، با تمام توان و در کمترین زمان مورد تهاجم قرار خواهد گرفت.

آرا شاوردیان گفت: کمپانی‌های داروسازی غربی به هیچ وجه به دنبال سلامت بشر نیستند بلکه سود و منافع مادی خود را دنبال می‌کنند.

آلکس آزار وزیر بهداشت و خدمات انسانی در دولت دونالد ترامپ از مقام خود استعفا کرد.

ماریا زاخارووا ضمن رد ادعای مایک پمپئو مبنی بر ارتباط ایران با سازمان تروریستی القاعده، گفت: بر اساس شواهد موجود جمهوری اسلامی ایران خود قربانی تروریسم بوده و از پیشگامان مبارزه جدی با گروه های ترویستی است.

احمد باقری پور به پاس احترام به آرتور سوکیاسیان مدال طلای خود را به خانواده آن شهید اهدا نمود.

در میان اختلاف اعضا و جنگ قدرت در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، نزهت شمیم خان نماینده کشور فیجی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

صفحه1 از1571

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։