فا

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۲۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۹۰ هزار و ۶۳۰ نفر رسیده است.

باشگاه سپاهان اصفهان تفاهم نامه‌ای را با باشگاه پیونیک ارمنستان امضا کرد.

دکتر علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه ۲۹ استان کشور درگیر ویروس کرونا دلتا هستند، گفت:‌ میزان بستری‌ها به شدت رو به افزایش است.

رییس دولت دوازدهم در آخرین جلسه ستاد ملی کرونا در این دولت با بیان اینکه تصمیمات ما همواره بر پایه خرد جمعی بوده است یاد آور شد که همه این تصمیمات را برگردیم و نگاه کنیم موردی نمی‌بینیم که مخالف اصول علمی و بی‌توجه به تجربه جهانی باشد.

مهرداد جمالی ارونقی گفت: سومین محموله واکسن آسترازنکا ارسالی از طرف کشور ژاپن با پرواز قطر به ایران، ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته وارد کشور شد. 

لیگ بیستم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید. در این دوره از رقابت‌ها با این که برای اولین بار دو تیم در دوره‌های ۱۶ تیمی لیگ برتر توانستند از مرز ۶۰ امتیاز بگذرند.

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ چهار میلیون و ۲۲۴ هزار و ۳۴۶ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

فواد حسین، وزیر امور خارجه عراق گفت: روابط آمریکا و ایران به طور مستقیم بر ما تاثیرگذار است.

مقامات اتحادیه اروپا روز گذشته چارچوب قانونی را برای وضع تحریم‌هایی علیه لبنان به دنبال رکود طولانی مدت در روند تشکیل دولت در این کشور بحران زده وضع کرد.

صفحه1 از1836
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։