فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

سه شنبه, 07 مرداد 1399 11:39

حضور نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران در شهرداری منطقه ۶

نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران با حضور در شهرداری منطقه ۶ با شهردار و معاون فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران دیدار داشتند.

روز یکشنبه مورخ ۵ مرداد ماه ۱۳۹۹، مهندس نورایر آرامیانس رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران، آقای واهه طارویان دبیر این شورا، آقای زوریک کاراپتیان مدیر خلیفه گری ارامنه تهران و آقای رنه پیازک عضو هیئت املاک و موقوفات این شورا با حضور در شهرداری منطقه ۶ با دکتر تورج فرهادی شهردار و آقای سبحانی مدیر فرهنگی شهرداری منطقه ۶ تهران دیدار داشتند.

در ابتدا مهندس نورایر آرامیانس رئیس شورای خلیفه گری از تلاش ها و زحمات شهردار و مسئولان شهرداری منطقه ۶ تهران تقدیر و تشکر نمودند و با تأکید بر این موضوع، در مناطقی که کلیساها و املاک متعلق به خلیفه گری ارامنه تهران واقع شده است روابط و همکاری بسیار نزدیکتری میان شهرداری و نهاد خلیفه گری ارامنه وجود دارد که ما قدردان آن هستیم.

قابل ذکر است کلیسای سرکیس مقدس (خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی) در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده و دکتر فرهادی شهردار منطقه در مناسبت های مختلف با حضور در خلیفه گری ارامنه با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفۀ ارامنه تهران و مسئولین این شورا دیدار داشته اند. جناب شهردار برای ادامه همکاری های موجود تأکید نمودند.

در این دیدار در خصوص پروژه های عمرانی شورای خلیفه گری در محدوده منطقه ۶ با جناب فرهادی تبادل نظر و اطلاعات گردید.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։