فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

یکشنبه, 09 آذر 1399 12:19

بیانیه محکومیت شورای خليفه گری ارامنه تهران در پی ترور دکتر محسن فخری زاده

خلیفه گری ارامنه تهران ترور محسن فخری زاده را محکوم می نماید.

در روز جمعه ۷ آذر ماه ۱۳۹۹ ملت ایران بار دیگر شاهد جنایتی هولناک گردید که دست شیطانی دشمنان جمهوری اسلامی ایران مخصوصاً عوامل صهیونیست در آن دخیل است.

جنایتی که یکی از فرزندان رشید و پرافتخار این مرز و بوم دانشمند برجسته هسته ‌ای ایران، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع دکتر محسن فخری‌زاده توسط عوامل صهیونیستی ترور و به شهادت رسید. در این ایام دشمنان ایران به طرق مختلف در تلاش، جهت وارد آوردن ضربه به جمهوری اسلامی می‎باشند و برای نیل به این مقصود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‎باشند. حملات سایبری متعدد به نیروگاه‌های اتمی، ایجاد اختلال در دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‎ای، ترور نخبگان و دانشمندان بخشی از اقدامات جنایتکارانه دشمنان می‌باشد و آنان هر روز در تلاش هستند تا در نزدیکترین نقطه به مرزهای ایران مستقر گردند و با ایجاد پایگاه و استقرار در کشورهای همجوار و همسایه به اهداف شوم و شیطانی خود دست یابند.

شورای خلیفه‎گری ارامنه شهادت دانشمند برجسته هسته‎ای ایران شهید محسن فخری‌زاده را به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‎الله خامنه‌ای، ملت شهیدپرور ایران و خانواده محترم شهید بزرگوار، تسلیت گفته و ضمن محکومیت ترور، تأکید بر ادامه راه ایشان توسط فرزندان برومند این سرزمین را دارد.

 

شورای خليفه گری ارامنه تهران

۹ آذر ۱۳۹۹

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։