فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

پنج شنبه, 07 بهمن 1395 12:59

ابراز همدردی دانش آموزان دبیرستان ارامنه نائیری-‌سوقومونیان با شهدای آتش‌نشان

دانش آموزان دبیرستان ارامنه نائیری-‌سوقومونیان دعای صبحگاهی چند روز اخیر خود را به این شهدا تقدیم کرده و برای آرامش روح آنان طلب آمرزش کردند.

«آلیک» - به نقل از روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران، درپی آتش سوزی در ساختمان پلاسکو که منجر به شهادت جمعی از آتش نشانان قهرمان شده است، دانش آموزان دبیرستان ارامنه نائیری-‌سوقومونیان روز چهارشنبه 6 بهمن ماه، طی دیداری از ایستگاه شماره 31 آتش نشانی تهران واقع در خیابان دماوند، شهادت این عزیزان را به مسئولین و آتش‌نشانان آن مرکز تسلیت گفتند.

در ابتدای این دیدار مدیر دبیرستان، آقای بحیرایی از حرکت شجاعانه آتش‌نشانان و از جان گذشتگی آنان تمجید کرده و طی سخنانی عمل این عزیزان را نماد واقعی خدمتگزاری به مردم دانست و به نیابت از دانش آموزان، هیئت دبیران، انجمن اولیاء و مربیان و مسئولین دبیرستان به همکاران آتش نشانان شهید تسلیت گفت.

سپس مسئولین مرکز توضیحاتی در مورد چگونگی مهار آتش سوزی ساختمان پلاسکو ارائه نموده و درپایان به سؤالات دانش آموزان دراین مورد پاسخ دادند.

 

لازم به ذکر است که دانش آموزان این دبیرستان دعای صبحگاهی چند روز اخیر خود را به این شهدا تقدیم کرده و برای آرامش روح آنان طلب آمرزش کردند.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։