فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

پنج شنبه, 18 بهمن 1397 12:55

بیانیه شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن

بنام خدا

 

با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، انقلابی که برخاسته از اراده واقعی مردم و رهبری بصیر و فرانگر امام خمینی (ره) بود، و تجربه عمیق هشت سال دفاع مقدس ملت ایران از هر دین و قوم با متبلور ساختن وحدت و یکدلی ملی، و با تقدیم هزاران شهید انقلاب و جنگ و ایثارگر و جانباز و آزاده ثابت کرده که وجودی است یکپارچه و در سایه حضرت حق حیات خود را هدفمند و در جهت عدل و آزادگی ای می داند که اراده خداوند برای بندگان اش است.

حال و پس از سرگذراندن این تجربیات و فشارهای ظالمانه استکبار و تحریم ها و موضع گیری ها جانبدارانه آمریکا که ملت بزرگ ایران استقلال و خودباوری خود را ظاهر ساخته است. آمریکا با تبلیغات و تحریم های دوباره اقتصادی و بدعهدی سعی به زانو در آوردن انقلاب و ملت ایران دارد. تلاشی که تجربه گهربار انقلاب و دفاع مقدس بر واهی بودن آن دلالت دارد.

جامعه ارامنه تهران و شمال ایران باور دارد که این بار نیز ملت شریف و بزرگوار ایران از هر دین و آیین، یکدلانه و استوار و در سایه هدایت های جامع نگر رهبری انقلاب از این مرحله با سرافرازی عبور خواهد کرد و توطئه های دشمنان ایران، بی اثر خواهد شد.

شورای خلیفه گری ارامنه تهران با حمایت از تمامی تلاش های همه جانبه ملت و دولت ایران در راستای حفظ استقلال و تحقق اراده بر حق مردم ایران، اعلام می دارد که جامعه ارامنه همچون سال های  گذشته یکپارچه و یکدل در کنار ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهد کرد.

 

شورای خلیفه گری ارامنه تهران

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։