فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: یکشنبه, 02 بهمن 1401 - آلیک آنلاین

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۴۴ میلیون و ۸۱۰ هزار و ۷۱۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپابا بیان اینکه دست کم گرفتن توانایی نظامی روسیه احمقانه است، تاکید کرد در حال حاضر، باید خطر تامین تسلیحات مورد نیاز اوکراین را پذیرفت زیرا اگر این امر محقق نشود، جنگ تا بهار آینده ادامه خواهد داشت، زمانی که روسیه احتمالاً تلاش خواهد کرد تا حمله جدیدی را آغاز کند.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۳۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

تارنمای خبرگزاری آرمن پرس نوشت: جمهوری آذربایجان بار دیگر عرضه گاز از طریق تنها خط لوله انتقال گاز طبیعی به قره باغِ تحت محاصره را به طور کامل متوقف کرده است.

Published in سیاسی

امکان فروش ارز به مردم تا سقف ۵۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها برای صرافی‌های دارای مجوز معتبر از بانک مرکزی، از محل منابع خریداری شده مجاز شد.

Published in اقتصادی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان در محکومیت مصوبه ۲۹ دی ماه ۱۴۰۱ پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را قرائت کرد.

Published in سیاسی

عموئی از صدور بیانیه و تهیه طرح ۳ ماده‌ای در واکنش به اقدام پارلمان اروپا خبر داد و گفت: در صورت موافقت شورای اروپا با قطعنامه پارلمان علیه سپاه و برخی مقامات ایرانی، دولت را مکلف کردیم که افرادی را در فهرستی با عنوان تروریسم یا تحت تحریم‌های مالی و ممنوعیت ورود به ایران قرار دهد.

Published in سیاسی

نمایندگان مردم در خانه ملت، پس از استماع دیدگاه های موافقان و مخالفان لایحه بودجه ۱۴۰۲، با کلیات این لایحه موافقت کردند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه در واکنش به اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه، گفت: بنابر اظهارات رئیس دوره‌ای اتحادیه اروپا، غربی ها به دنبال اجرای این قطعنامه نیستند اما اگر اروپا مواضعش را تغییر ندهد احتمال انجام هر اقدام تقابلی متصور است.

Published in سیاسی

در جریان همایشی که با مشارکت سفارت ایران در ارمنستان و وزارت مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌ها و وزارت دارایی ارمنستان برگزار شد، طرف ارمنستانی پروژه‌های خود در حوزه جاده، ساخت سد، توسعه شهری و زیرساخت‌های انرژی را به مدیران و نمایندگان شرکت‌های برتر حوزه خدمات فنی و مهندسی ایران ارائه کرد.

صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։