فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: جمعه, 16 دی 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۰۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

معاون سفیر روسیه در سازمان ملل در واکنش به رد آتش‌بس پیشنهادی مسکو برای ایام کریسمس گفت: کی‌یف حاضر است مردم اوکراین را فدای اهداف ژئوپلیتیک غرب کند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۷۰۷ هزار و ۱۴۳ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی

آغاز به کار یکصد و هجدهمین کنگره آمریکا که با شکست در یازدهمین دور رای گیری و انتخاب برای تعیین رئیس مجلس نمایندگان، یکی از تاریخی ترین ناکامی ها طی ۱۶ قرن گذشته را در این زمینه تجربه کرد، پس از سه روز شروع به کار، به خاطر نبود رئیس، ناگزیر تعطیل شد.

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور، بارش برف و باران، کاهش دما و همچنین نفوذ سامانه بارشی جدید به جنوب غرب کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

نشست فوق العاده شورای امنیت سازمان ملل عصر روز گذشته به وقت محلی ۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۵ دی ماه ۱۴۰۱) در مقر این نهاد بین المللی تشکیل شد و همه اعضای این شورا، اقدام کابینه جدید رژیم صهیونیستی در هتک حرمت مسجد الاقصی را تحریک آمیز و نگران کننده خواندند اما سفیر این رژیم از تشکیل این جلسه خشمگین بود.

Published in سیاسی

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل از تعامل مثبت سوریه با سازمان منع سلاح های شیمیایی قدردانی و تاکید کرد: پرداختن به نگرانی های مشروع دولت سوریه در این زمینه ضروری است.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با قدردانی از مواضع دبیرکل سازمان همکاری اسلامی در محکومیت فوری اقدام اخیر صهیونیست‌ها در تعرض و هتک حرمت به مسجد الاقصی، تاکید کرد: تبعات این اقدام برای رژیم جعلی اسرائیل سنگین خواهد بود.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։