فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: یکشنبه, 18 دی 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۰۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور ونزوئلا به تهران توافق‌های مفیدی برای گسترش روابط دو کشور به دست آمده است، گفت: اجرای این تفاهم‌ها می‌تواند ظرفیت‌های متنوع دو کشور را در مسیر گسترش همکاری‌های دوجانبه عملیاتی کند.

Published in سیاسی

باشگاه الهلال عربستان برای اینکه کاپیتان تیم ملی آرژانتین را به‌خدمت بگیرد، به او قراردادی به ارزش ۳۰۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است.

Published in ورزشی

سخنگوی وزارت امور خارجه در توصیه‌ای به دولتمردان فرانسه گفت: آنچه دولتمردان فعلی فرانسه باید رعایت کنند، اصول بدیهی و اساسی در روابط بین‌الملل یعنی احترام متقابل، عدم مداخله در امور داخلی دیگران و احترام به ارزش‌ها و مقدسات ملی، دینی و مذهبی دیگران است.

Published in سیاسی

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور همراه با نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس، با خانواده شهید آلن آبکار شاه نظری دیدار و گفتگو کرد.

Published in اجتماعی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

دبیرکل سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد که کشورهای سازمان همکاری شانگهای حاضرند شرایط مساعدی را برای حل مقتضی بحران اوکراین فراهم کنند.

Published in سیاسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: خداوند در سوره مائده به مسلمانان می‌فرماید نزدیک‌ترین دوستان شما همان مسیحیان هستند.

Published in اجتماعی

مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری این هفته در کلیسای وارطان مقدس (تهران)، باشگاه آرارات (اصفهان) و سالن اجتماعات آشوریان (ارومیه) با حضور مقامات عالی استانی میز ارتباطات (میزخدمت) تشکیل می‌دهد.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اهانت نشریه فرانسوی به رهبر انقلاب نشانه عصبانیت جبهه غرب از شکست پروژه اغتشاشات اخیر است، گفت: مردم ایران علی‌رغم گله‌ها از شرایط اقتصادی از حرم جمهوری اسلامی حراست کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։