فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

دوشنبه, 12 اسفند 1398 11:41

آبرامیان: در پی شیوع کرونا برنامه‌ های کلیساها به حداقل رسیده است

ژرژیک آبرامیان گفت: درخواست کرده‌ایم که وسایل لازم برای پیشگیری‌های فردی و همچنین مواد ضدعفونی‌کننده برای استفاده در مکان‌های عمومی در اختیار جامعه ارامنه قرار بگیرد.

«آلیک» - نماینده مسیحیان ارامنه حوزه جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی، گفت: درخواست کرده‌ایم که وسایل لازم برای پیشگیری‌های فردی و همچنین مواد ضدعفونی‌کننده برای استفاده در مکان‌های عمومی در اختیار جامعه ارامنه قرار بگیرد.

ژرژیک آبرامیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جامعه ارامنه دوش‌به‌دوش خواهران و برادران همشهری خود با شیوع ویروس کرونا مبارزه کرده و دستورالعمل‌های لازم را برای پیشگیری از ابتلا به آن اجرا می‌کنند.

وی گفت: ارامنه در این ایام دو برنامۀ جمعی داشته‌اند که ملغی شده است. سایر برنامه‌ کلیساها نیز به حداقل رسیده و با رعایت احتیاط کامل و بر اساس دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا انجام می‌شود.

نماینده مسیحیان ارامنه حوزه جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دوستان از ما تقاضا کرده‌اند که جهت گندزدایی از برخی اماکن عمومی، امکان تهیه اقلام لازم برایشان فراهم شود و ما نیز با مراجع مرتبط ارتباط برقرار کرده‌ایم تا علاوه بر وسایل مورد نیاز برای انجام پیشگیری‌های فردی، مواد ضدعفونی‌کننده نیز در اختیار آن‌ها قرار بگیرد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։