فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

سه شنبه, 18 خرداد 1400 12:28

بیانیه پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران در دعوت به مشارکت حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

جامعه ارامنه نیز همچون دیگر برادران و خواهران خود در این سرزمین در این زمان مهم تاریخی با تمام توان خویش مشارکت خواهند نمود، تا برگی دیگر بر صفحه زرین پیوند اقوام و مذاهب مختلف در ساختار یکپارچه ایران عزیز رقم خورد.

بار دیگر ملت بزرگ ایران در برهه ای سرنوشت ساز تاریخی قرار گرفته است. خداوند بزرگ به انسان نعمت انتخاب را بخشید و او را بر سرنوشت خویش حاکم کرد. حق و نعمت انتخاب واقعی موهبتی است که خداوند متعال در برابر آن ما را مسئول گردانید تا روزگار و آینده خویش را رقم زنیم.

روز ۲۸ خرداد بار دیگر مردمان این سرزمین به پای صندوق های رای حضور می یابند تا بالاترین مقام اجرایی کشور را با انتخاب خویش معین سازند. جامعه ارامنه نیز همچون دیگر برادران و خواهران خود در این سرزمین در این زمان مهم تاریخی با تمام توان خویش مشارکت خواهند نمود، تا برگی دیگر بر صفحه زرین پیوند اقوام و مذاهب مختلف در ساختار یکپارچه ایران عزیز رقم خورد.

اینجانب نیز اقشار مختلف ملت بزرگ ایران، از جمله ارمنیان اصفهان و جنوب ایران را دعوت می نمایم با شرکت حداکثری خود در پای صندوق های رای، زمینه انتخاب شایسته ترین فرد را برای این مقام پر اهمیت رقم زنند، تا همگی از ثمرات آن بهره مند گردیم، به امید خدا.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։