فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

یکشنبه, 29 خرداد 1401 12:10

دیدار پیشوای مذهبی، مسئولان خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران و مدیران مدارس ارامنه با مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه ۳

روز سه شنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۱، اسقف سیپان کاشجیان به همراه ورژ درماردیروسیان، واروژ موسسیان و مدیران و کادر مدارس ارامنه با سیداحمد امامیه مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

روز سه شنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۱، اسقف سیپان کاشجیان پیشوای مذهبی به همراه ورژ درماردیروسیان رئیس شورای خلیفه گری و واروژ موسسیان رئیس هیئت کارگزاران مدارس ارامنه اصفهان و جنوب ایران، و مدیران و کادر مدارس ارامنه با سیداحمد امامیه مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه سه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، اسقف سیپان کاشجیان از طرف خود و مسئولان خلیفه گری و مدارس ارامنه اصفهان، با تبریک انتصاب آقای امامیه در سمت مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۳، از روابط حسنه این سازمان با خلیفه گری ارامنه اصفهان در ادوار گذشته و همچنین در دوره مدیریت محمدرضا نظریان مدیر سابق آموزش و پرورش این ناحیه سخن به میان آورد و ابراز امیدواری نمود این رابطه همچنان پایدار و مستدام بماند.

پیشوای مذهبی با بیان اینکه با توجه به غیرانتفاعی بودن مدارس ارامنه اصفهان، وظیفه استخدام معلمان به عهده شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان است که از لحاظ مالی باعث ایجاد مشکلاتی برای این شورا می گردد، از مدیریت آموزش و پرورش خواهان همکاری هرچه بیشتر در این زمینه شد.

آقای امامیه نیز ضمن تشکر از حضور مسئولان خلیفه گری در آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان و ابراز خرسندی از وجود مدارس ارامنه اصفهان در حیطه کاری خود، خاطر نشان کرد که همچون گذشته همکاری بین دوطرف ادامه خواهد داشت.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։