فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: یکشنبه, 19 آبان 1398 - آلیک آنلاین

موسوی تاکید کرد: پرونده موسوم به PMD بسته شده است و صهیونیست‌ها در حال تلاش هستند که این پرونده را بار دیگر باز کنند.

Published in سیاسی

دکتر روحانی گفت: آحاد مردم و جناح های سیاسی کشور خواستار مبارزه با فساد هستند، حالا که فسادهای میلیون و میلیارد تومانی را رسیدگی می‌کنند، درباره فسادهای میلیارد دلاری هم برای مردم توضیح دهند.

Published in سیاسی

استاندار مازندران ظرفیت‌های نهفته در این استان را برای گسترش روابط اقتصادی و تجاری میان جمهوری اسلامی ایران با کشور ارمنستان فرصت بی‌نظیر توصیف و تاکید کرد: روابط دو کشور با آن همه سابقه دوستی و همکاری باید از حالت تشریفاتی خارج شود.

گریگور گریگوریان گفت: با در نظر گرفتن ملاحظات واقعیت‌های امروز، مایلم به سند تاریخیِ ارزشمندی که بیشتر جنبه سمبلیک دارد اشاره کنم. روابط ارمنستان و ایران از دوستی کوروش کبیر و تیکران اول یرواندونی، پادشاه ارمنستان آغاز شده است. روابط تاریخی ایران و ارمنستان بسیار کهن بوده واز اعماق قرون سرچشمه گرفته‌اند.

Published in فرهنگ و هنر
یکشنبه, 19 آبان 1398 12:47

از احوال و شعرهای واهه آرمن

واهه آرمن از آخرین وضعیت جسمی خود و همچنین کتاب تازه‌ای که در دست آماده‌سازی دارد می‌گوید.

Published in فرهنگ و هنر

صالحی با تاکید بر اینکه "درحال حاضر جمهوری اسلامی ایران‌ در چارچوب برجام عمل می‌کند"، گفت: ‌اقدام ها و مسائل در حال انجام از سوی کشورمان براساس بند ۲۶ برجام صورت گرفته است.

Published in سیاسی

ساحلی ‌بازان ایران با شکست اسپانیا برای سومین بار قهرمان جام بین قاره‌ای شدند و توانستند در کنار برزیل و روسیه به پرافتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها تبدیل شوند.

Published in ورزشی

ظریف در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در راستای سیاست خارجی ایران مبنی بر اولویت همیشگی همسایگان، همکاری منطقه‌ای همواره یک اولویت خواهد بود.

Published in سیاسی

معاونان وزیران امور خارجه ایران و روسیه ضمن دیدار و گفت‌وگو با یکدیگر بر گسترش روابط دو کشور در تمامی حوزه‌ها تاکید کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։