فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 20 آبان 1398 - آلیک آنلاین

ربیعی با بیان اینکه طرح اجتماعی و معیشتی با ضریب ۳.۲ درصد بخش اعظم دهک‌های جامعه را دربرمی گیرد، گفت: ۱۷ میلیون نفر از مردم کشور از مزیت‌های این طرح برخوردار می‌شوند.

Published in سیاسی

سید عباس عراقچی با بیان اینکه تمام کشورهای منطقه درحال بررسی طرح ابتکار صلح هرمز هستند افزود که ایران و عربستان دو بازیگر مهم در تمام مسائل هستند و باید از طریق گفت‌وگو مشکلات‌شان را حل کنند.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی اعلام کرد که گام‌های جدید ایران در مسیر کاهش تعهدات برجامی در نشست امروز وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

Published in سیاسی

رییس جمهوری با اعلام اینکه سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته می‌شود، گفت: مردم عزیز ایران بدانند با ادامه برجام سال آینده ما به یک هدف بسیار بزرگ سیاسی و دفاعی و امنیتی دست می یابیم.

Published in سیاسی

وزیر نفت در مراسم اعلام جزییات کشف مخزن جدید نفتی در خوزستان، تاکید کرد: این مخزن یکی از بزرگترین مخازن نفتی است که در ایران کشف شده است.

Published in اقتصادی
دوشنبه, 20 آبان 1398 11:07

ستاد انتخابات کشور افتتاح شد

ستاد انتخابات کشور با حضور وزیر کشور، رئیس و اعضای ستاد انتخابات، اعضای هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، اعضای هیات مرکزی بازرسی انتخابات در وزارت کشور افتتاح شد.

Published in سیاسی

آرتاشس تومانیان ظهر روز گذشته با الیاس حضرتی دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران با انتشار پیامی با مصیبت دیدگان زلزله در استان آذربایجان شرقی ایران ابراز همدردی کرد.

رئیس‌جمهور تصمیمات و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد را در توسعه و آبادانی استان، بسیار مفید و مؤثر توصیف کرد و گفت: بی‌تردید تکمیل پروژه‌هایی که در بخش‌های مختلف برای استان یزد در نظر گرفته شده، می‌تواند تحولی در سطح استان ایجاد کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։