فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 21 آبان 1398 - آلیک آنلاین

ریاست جمهوری عراق علیه بیانیه مداخله‌جویانه کاخ سفید موضع گرفت و تاکید کرد که اصلاحات مورد انتظار در عراق هرگز نباید متاثر از دیکته خارجی باشد.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری با اشاره به تفویض اختیارات در برخی بخش‌ها به استان‌های کشور گفت: معتقدیم واگذاری این اختیارات می‌تواند در امر اجرای طرح ها و پروژه‌ها سرعت ایجاد کند.

Published in سیاسی

سید عباس عراقچی در گفت‌وگو با یک رسانه روسی با اشاره به اینکه هدف ایران از کاهش تعهدات برجامی "حفظ برجام" است، افزود: تمام کشورهای منطقه را به گفت‌وگو دعوت کردیم.

Published in سیاسی

رییس‌جمهوری با بیان اینکه تلاش شبانه‌روزی من این بود که برجام نشکند، گفت: همه کارخانه‌هایی که دیروز افتتاح کردیم در سایه برجام افتتاح شدند؛ برجام چیز بدی بود که بجای ۱ میلیون بشکه نفت توانستیم ۲.۸ میلیون بشکه ‌بفروشیم؟

Published in سیاسی

ظریف در حساب کاربری خود در توییتر خطاب به همتایان اروپایی خود نوشت: وقتی شما مشغول دفع الوقت بودید. ایران مکانیزم رفع اختلاف را به جریان انداخت و آن‌ را به اتمام رساند. ما اکنون در حال استفاده از اقدامات جبرانی مندرج در پاراگراف۳۶ برجام هستیم.

Published in سیاسی

لاوروف به تداوم سرقت نفت سوریه توسط آمریکا اشاره کرد و آن را تهدیدی جدی برای حاکمیت سوریه و پایان بحران در این کشور دانست.

Published in سیاسی

واهاگن ورمیشیان از آمادگی این کشور برای همکاری با ایران در حوزه زلزله خبر داد و ابراز امیدواری کرد که نهمین دوره کنفرانس زلزله در این کشور برگزار شود.

Published in اجتماعی

رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود درباره سوریه، ایران و ناتو گفت‌ وگو کرده است.

Published in سیاسی
سه شنبه, 21 آبان 1398 09:45

مورالس به مکزیک پناهنده شد

رئیس جمهوری مستعفی بولیوی پس از دریافت پناهندگی از مکزیک کشورش را ترک کرد.

Published in سیاسی

طرف‌های اروپایی عضو برجام در بیانیه مشترک خود تصریح کردند که ایران باید به اجرای کامل تعهداتش طبق برجام بازگردد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։