فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 14 آبان 1398 - آلیک آنلاین

سرگئی ریابکوف گفت: گام جدید ایران برای کاهش تعهدات هسته‌ای خود را منطقی می‌داند.

Published in سیاسی

حمید بعیدی نژاد تصریح کرد: اگر سایر طرف‌های باقی‌مانده در برجام تصمیم بگیرند تعهدات خود را مطابق با توافق اجرا کنند، گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران قابل بازگشت خواهد بود.

Published in سیاسی

به گفته امیدبخش مدیر اداره روابط چندجانبه اتاق ایران، اقلام اعطایی ایران به اوراسیا در بخش کشاورزی 98 قلم و در بخش صنعتی 262 قلم است.

Published in اقتصادی

یک مقام بلند پایه ترکیه‌ای از بازداشت خواهر سرکرده سابق داعش در شمال غرب سوریه خبر داد.

Published in سیاسی

اسحاق آل حبیب نسبت به "اثرات ویرانگر اقدامات قهریه یکجانبه" آمریکا علیه مردم کشورها هشدار داد که می‌تواند "نقش سازنده زنان در ارتقای صلح و امنیت را تضعیف کند".

Published in سیاسی

رئیس جمهور از آغاز گام چهارم کاهش تعهدات هسته‌ای ایران خبر داد و گفت: از فردا به سانتریفیوژهای مستقر در فردو گاز تزریق می‌کنیم.

Published in سیاسی

ربیعی در یادداشتی در اینستاگرام درباره بزرگداشت سالروز ۱۳ آبان با تاکید براینکه آمریکا برای هیچ کشوری توسعه و امنیت و نیز دموکراسی به ارمغان نبرده است، نوشت: حس استثناپنداری، خود برتربینی و خودستایی مشکل اصلی و دیرینه آمریکا بوده که تا به امروز ادامه دارد.

Published in سیاسی

موسوی در واکنش به اعلام تحریم‌های جدید علیه تنی چند از مسئولان و اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی از سوی ایالات متحده آمریکا گفت: دولت آمریکا نمی‌تواند با تحریم‌ها، لفاظی‌ها و قلدر مابی‌ها جای جلاد و قربانی را عوض کند.

Published in سیاسی

وزارت خزانه داری آمریکا در حالی که پیشتر دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی را در لیست تحریمی قرار داده بود، این بار اسامی مشخصی را از این عنوان کلی، تحت تحریم قرار داد.

Published in سیاسی

رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که جمهوری اسلامی ایران هر گونه سانتریفیوژی با هر میزان سویی می‌تواند تولید کند و دیگر از آستانه‌ها گذشته است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։