فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: شنبه, 18 آبان 1398 - آلیک آنلاین

کمالوندی ممانعت از ورود یکی از بازرسان‌ آژانس به سایت نطنز را بر اساس پادمان عنوان کرد و گفت: ما تجربیات تلخی از خرابکاری هسته‌ای داریم که موجب شده سیستم کنترلی محکمی داشته باشیم و اجازه تکرار چنین اتفاقاتی را نخواهیم داد.

Published in سیاسی

ظریف با بیان اینکه تـرتیبات تـجاری اکو اھمیت ویژه ای بـرای جـمھوری اسـلامی ایران دارنـد، گفت: ‌"اکوتـا" و دیگر تـرتیبات تکمیلی درون مـنطقه ای باید عملیاتی شـونـد تـا تـجار بـتوانـند در تـوسـعه ھـمه جـانـبه و پیشرفـت مـنطقه و مـلت ھـای مـنطقه مشارکت کامل داشته باشند.

Published in سیاسی

موسوی در واکنش به اظهارات همتای آمریکایی خود در زیر سوال بردن نمایشگاه حقوق بشر ایران؛ تعدادی از پرونده‌های نقض حقوق بشر از سوی آمریکا را یادآور شد و حمایت کاخ سفید از حقوق بشر را «دورویی بی‌شرمانه» خواند.

Published in سیاسی

کنفدراسیون فوتبال آسیا به بهانه فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۹، لیست ۲۴ تیم قهرمان در دوره‌های گذشته را معرفی کرد.

Published in ورزشی

بانک مرکزی استفاده از رمز دوم پویا را تا دی ماه اجباری اعلام کرد و از مشتریان خواست که اقدامات لازم را انجام دهند.

Published in اجتماعی

سیدعباس عراقچی اعلام کرد: ایران آمادگی دارد به اجرای کامل برجام برگردد در صورتی که تحریم‌هایی که در این مدت وضع شده برداشته شوند و اکنون اولویت تحریم‌های بانکی و نفتی است.

Published in سیاسی

مارک ویلموتس برای بازی حساس با عراق از ۲۳ بازیکن برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت به عمل آورد.

Published in ورزشی

ظریف و چاوش اوغلو در حاشیه بیست و چهارمین نشست شورای وزیران امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اقتصادی «اکو» دیدار و درباره تازه‌ترین تحولات منطقه گفت‌وگو کردند.

Published in سیاسی

فلیکس تسولاکیان ضمن ابراز همدردی با ملت و دولت ایران، بر آمادگی کشورش برای مشارکت در امدادرسانی به هموطنان آسیب‌دیده از زلزله تاکید کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։