فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 19 آذر 1398 - آلیک آنلاین

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر پیشگیری از فساد، گفت: برخورد با فساد و مفسدین به تنهایی کافی نیست شناسایی و رفع گلوگاه‌های فسادزا نقش مهمی در پیشگیری از فساد دارد که در همین راستا به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است که گلوگاه‌های فسادخیز را شناسایی و نسبت به رفع آنها کوشا باشند.

Published in سیاسی

وزیر دفاع گفت: هیچ قدرت و نیرویی توانایی ایستادگی در مقابل ملت ایران را ندارد و بی شک چنین ملتی با چنین فرهنگ متعالی پیروز و سربلند است.

Published in سیاسی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : ویروس آنفلوآنزا با اقدامات و آموزش‌های داده شده و باهمکاری مردم در مناطق مختلف کشور مهار شد.

Published in سیاسی

خبرگزاری دولتی قطر اعلام کرد که امیر این کشور ، نخست وزیر را به جای خود عازم چهلمین نشست شورای همکاری خلیج فارس کرد . این نشست قرار است امروز در ریاض پایتخت عربستان برگزار شود.

Published in سیاسی

رییس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه منفی‌بافی برای کشور سَم است و نباید آیه یاس بخوانیم، گفت: در شرایط کنونی تحریم و فشار اقتصادی ظالمانه دشمنان باید با کار بیشتر بر مشکلات فائق بیایم نه اینکه دل مردم را خالی کنیم.

Published in سیاسی

علی ربیعی سخنگوی دولت دوشنبه شب در توئیتی گفت: راه حل مسائل ایران امروزمان، گفت وگو است

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر با بیان این که آماده تبادل فراگیر زندانیان هستیم، نوشت: توپ در زمین آمریکاست.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که موضوع متحد همه طرف‌های برجام در ضرورت حفظ این توافق، برای این اتحادیه بسیار مهم است.

Published in سیاسی

نشست اخیر کمیسیون مشترک برجام در وین نشان داد که شرکای اروپایی برجام کماکان علاقمند به حفظ این توافق بین المللی هستند با این حال حفظ این توافق صرفا با تهدید و رویکردهای سلبی پابرجا نمی‌ماند و متعاهدین این توافق باید با اتخاذ رویکرد ایجابی به فکر عملیاتی کردن تعهدات خود باشند.

Published in سیاسی

وزیر اموراقتصادی و دارایی اعلام کرد: هرکس فسادی را در این وزارتخانه افشا کند که منتهی به صدور حکم علیه فاسد شود، افشا کننده فساد جایزه دریافت می‌کند

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։