فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 27 آذر 1398 - آلیک آنلاین

وزارت امور خارجه ژاپن با صدور بیانیه‌ای در آستانه سفر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران به این کشور اعلام کرد که توکیو در این سفر برای کاهش تنش‌ها و تثبیت اوضاع در خاورمیانه تلاش می‌کند.

Published in سیاسی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بزرگراه تبریز به ارمنستان ردیف دارد ولی پولی ندارد، گفت: این طرح اصلا پولی ندارد و به عبارتی خوابیده است.

Published in اقتصادی

رئیس‌جمهور تاکید کرد: با مقاومت و ایستادگی مردم در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی حداکثری دشمنان، شرایط کشور در همه زمینه ها به مراتب بهتر از سال گذشته است و تاب آوری ما در برابر فشار خارجی از نظر اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دفاعی بسیار بیشتر از گذشته است.

Published in سیاسی

شمخانی گفت: اگر مسیر عدم اجرای تعهدات از سوی اروپا تداوم یابد ناگریز هستیم برای ایجاد موازنه در تعهدات، گام‌های بعدی را برداریم.

Published in سیاسی

سید عباس عراقچی در گفت وگو با تلویزیون "سی جی تی ان" چین، بار دیگر با رد امکان مذاکره ایران با آمریکا تأکید کرد؛ تهران در هیچ سطحی آماده مذاکره با واشنگتن نیست چون آمریکا با خروج از برجام، مذاکره با این کشور را به تجربه‌ای بد و ناموفق تبدیل کرده است.

Published in سیاسی

دولت دونالد ترامپ قطعنامه اخیر سنای این کشور برای به رسمیت شناختن «نسل کشی ارامنه» در دوره امپراتوری عثمانی را رد کرد.

Published in سیاسی

دونالد ترامپ در نامه‌ای خشم‌آلود به نانسی پلوسی، رای قریب‌الوقوع استیضاح علیه خود را محکوم کرده و پلوسی را به "اعلان جنگ علنی علیه دموکراسی در آمریکا" متهم کرده است.

Published in سیاسی

تارنمای نیکی ژاپن گزارش کرد رییس جمهوری اسلامی ایران در بدو سفرش به کشورهای مالزی و ژاپن از تحریم های سرسختانه آمریکا انتقاد کرده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։