فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: شنبه, 30 آذر 1398 - آلیک آنلاین

معاون سیاسی وزارت امور خارجه تاکید کرد: مسائل دوجانبه، منطقه‌ای، بین‌المللی و مباحث مربوط به برجام و تحریم‌های آمریکا در دیدار مقامات ایران و ژاپن مطرح گردید و قرار شد که مشورت‌های دو کشور از نزدیک ادامه پیدا کند.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در جمع شماری از مدیران ارشد بخش‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ژاپن در توکیو اعلام کرد که درهای ایران به روی دولت و شرکت‌های ژاپنی برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بزرگ اقتصادی باز است و ایران و ژاپن به عنوان دو دوست قدیمی، نباید اجازه دهند که کشور ثالثی در روابط دوستانه آنها اخلال ایجاد کند.

Published in سیاسی

رییس جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر دوروزه خود به ژاپن که بنا به دعوت نخست وزیر این کشور انجام شد، لحظاتی پیش توکیو را به مقصد تهران ترک کرد.

Published in سیاسی

 سخنگوی وزارت امور خارجه با انتقاد از تیم سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا در حساب توییتری خود نوشت: آمریکا تمام تلاش خود را به عبث صرف دخالت در امور داخلی ایران می کند، در این کشور جای نهادی با نگاه راهبردی به موضوعات جهانی خالی است.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه دیدار رییس جمهوری و نخست وزیر ژاپن را در توکیو «پرمحتوا، دوستانه و صریح» عنوان کرد و از میزبانان ژاپنی برای جشن گرفتن یلدا همراه با هیات ایرانی، قدردانی کرد.

Published in سیاسی

رسانه های ژاپن به طور گسترده سفر «حسن روحانی» رییس جمهوری اسلامی ایران به توکیو و دیدار و گفت و گو با نخست وزیر این کشور را بازتاب دادند.

Published in سیاسی

نمایندگان پارلمان انگلیس پس از سال‌ها بن‌بست و کشمکش بر سر بریگزیت، سرانجام به توافق پیشنهادی بوریس جانسون برای خروج از اتحادیه اروپا در ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ رای مثبت دادند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։