فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 09 دی 1398 - آلیک آنلاین

محمد جواد ظریف اعلام کرد: ایران و روسیه بر خلاف آمریکا به دنبال صلح و ثبات در منطقه هستند و طرح های ارایه شده از سوی دو کشور نشانگر این واقعیت است.

Published in سیاسی

لاوروف در دیدار با همتای ایرانی خود گفت: ما به خوبی می‌دانیم که شرکای غربی به صورت مصنوعی تلاش میکنند اوضاع در خلیج فارس بحرانی شود.

Published in سیاسی

رئیس جمهور جهش در صنعت پتروشیمی را افتخاری ملی برشمرد و با قدردانی از همه مدیران، کارآفرینان و تلاش گران در عرصه صنعت پتروشیمی، تاکید کرد: درآمد کنونی صنعت پتروشیمی کشور حدود ۱۷ میلیارد دلار است که در پایان گام دوم این صنعت یعنی تا سال ۱۴۰۰ به ۲۵ میلیارد دلار و در پایان گام سوم، به ۳۷ میلیارد دلار خواهد رسید.

Published in سیاسی

سید عباس موسوی تجاوز نظامی آمریکا به خاک و نیروهای عراقی را مصداق بارز تروریسم دانست.

Published in سیاسی

جاثلیق آرام اول گفت: رییس جمهوری اسلامی ایران همواره از حضور تاریخی ارامنه در ایران دفاع کرده و از زمان ریاست بر شورای عالی امنیت ملی تا کنون زمینه تداوم این حضور را فراهم کرده است.

Published in سیاسی

معاون پارلمانی رئیس جمهوری به مناسبت ولادت حضرت مسیح (ع) و در آستانه سال نو میلادی، از خانواده شهیدان ادموند و هایقان موسسیان دیدار کرد.

Published in اجتماعی

سیدعباس موسوی روز گذشته در مراسم "میقات ماه و صلیب" تجلی الفت و دوستی مسلمانان با مسیحیان که در کلیسای سرکیس مقدس برگزار شد، شرکت کرد.

Published in سیاسی

حشد شعبی از افزایش تلفات حملات آمریکا به مواضع این گروه در شهرستان القائم در استان الانبار عراق در مرزهای عراق و سوریه خبر داد.

Published in سیاسی

سخنگوی فدراسیون اعلام کرد اعلام کرد که مهدی تاج به علت کسالت از سمت خود در ریاست فدراسیون فوتبال استعفا کرده است.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։