فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: شنبه, 10 اسفند 1398 - آلیک آنلاین

علیرضا زالی گفت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران ساعت کاری ادارات دولتی و دستگاههای عمومی تا اطلاع ثانونی و تغییر شرایط بیماری از ساعت ۸ تا ۱۳ است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور تاکید کرد: امروز ویروس کرونا به یک مشکل جهانی تبدیل شده و همه ملت ها و دولت های جهان باید در کنار هم بوده و با کمک به یکدیگر هرچه زودتر از این مشکل عبور کنند.

Published in سیاسی

چانگ هوا از ورود ‏تیم متخصصان پزشکی چین با محموله جدید کمک‌های این کشور به ایران خبر داد.

Published in اجتماعی

فریبا گودرزی گفت: امروز بعدازظهر سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود که موجب بارش باران و برف و وزش باد در این مناطق خواهد شد.

Published in اجتماعی

بشار الجعفری با اشاره به تحولات ادلب و بیان اینکه سوریه در خاک خود با تروریست‌ها می‌جنگد نه در خاک دیگری، گفت: کشورش به مقابله با تجاوز ترکیه‌ی حامی تروریسم و حفاظت از مردم سوریه و دفاع از تمامیت ارضی و حاکمیت خود، ادامه خواهد داد.

Published in سیاسی

سفارت روسیه در ایران با توجه به گسترش ویروس کرونا در ایران،‌ از توقف خدمات کنسولی خود به ایرانیان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

Published in سیاسی

اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در اطلاعیه‌ای عنوان کرد، امروز موضوع تعطیلی جلسات مجلس در جلسه‌ای با حضور اعضای محترم هیئت رییسه بررسی و درباره چگونگی کار مجلس در هفته پیش رو و موضوعاتی که در دستور کار قرار دارد، تصمیم‌گیری خواهد شد.

Published in سیاسی

وزارت دفاع ترکیه در بیانیه‌ای مدعی شد که در حمله ارتش این کشور چندین تانک و تجهیزات ارتش سوریه را از بین برده و ۵۶ نیروی این کشور را از پای درآورده است.

Published in سیاسی

سفیر چین در تهران در توئیتر نوشت: اولین محموله چین وارد ایران شد و کمک‌های بیشتر ارسال خواهند شد؛ قوی باش ایران.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։