فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 20 اسفند 1398 - آلیک آنلاین

کیانوش جهانپور اعلام کرد: تاکنون ۸۰۴۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۹۱ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند و همچنین ۲۷۳۱ نفر بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور در تماس تلفنی با استانداران استان های قم، گیلان و مازندران ضمن دریافت گزارش آخرین وضعیت این استانها از نظر مقابله با ویروس کرونا و درمان مبتلایان، بر ضرورت اجرای جدی، دقیق و همراه با قاطعیت کلیه پروتکل ها و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد.

Published in سیاسی

ریچارد برنان در جریان بازدید از استراحتگاه‌های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت:‌ ایران برای مهار کرونا آمادگی کامل دارد.

Published in اجتماعی

رهبر معظم انقلاب با شهید خدمت خواندن جانباختگان کادر پزشکی، پرستاری، بهداشتی و خدماتی در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا، موافقت فرمودند.

Published in سیاسی

علی لاریجانی در نامه‌های جداگانه‌ای به اتحادیه بین‌المجالس و روسای مجالس کشورهای مختلف جهان خواستار همصدایی جامعه بین‌المللی و مواضع اصولی برای لغو فوری همه تحریم‌ها از جمله تحریم‌های پزشکی آمریکا علیه مردم ایران شد.

Published in سیاسی

کاظم جلالی اعلام کرد: دولت روسیه امروز سه‌شنبه ۵۰ هزار کیت ویژه آزمایش تشخیص ویروس کرونا به نماینده سفارت ایران اهدا کرد.

Published in سیاسی

وزارت خارجه ارمنستان روز گذشته اعلام کرد که با توجه به وضعیت اپیدمی ناشی از ویروس جدید کرونا، ایروان به طور موقت ارائه روادید به شهروندان برخی کشورها از جمله ایران را به حالت تعلیق در می‌آورد.

Published in سیاسی
سه شنبه, 20 اسفند 1398 10:11

ایتالیا کامل قرنطینه شد

جوزپه کونته بامداد امروز  با توجه به سرعت شیوع ویروس کرونا حوزه محدودیت کنترل این ویروس کشنده را به کل ایتالیا گسترش داد.

Published in اجتماعی

با اعلام رسمی فیفا تمام مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال در قاره آسیا به خاطر ویروس کرونا به تعویق افتاد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։