فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 29 دی 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۱۳۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سفارت ایران در ارمنستان در اطلاعیه ای آخرین مقررات ورود هموطنان ایرانی و اتباع خارجی به کشو را با توجه به تغییرات در شرایط همه‌گیری کرونا اعلام کرد.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 29 دی 1400 12:31

رئیسی وارد مسکو شد

رییس جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی همتای روس خود و در راستای گسترش تعاملات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به روسیه سفر کرده است، دقایقی قبل وارد فرودگاه مسکو شد.

Published in سیاسی

مدیرکل بهداشت و درمان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تحویل نخستین محموله واکسن فخرا جهت واکسیناسیون عمومی به وزارت بهداشت خبر داد.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه موضوعات متنوع راهبردی در روابط تهران و مسکو وجود دارد؛ تاکید کرد: ما روسیه‌ پوتین را متفاوت از شوروی سابق دانسته و نگاه راهبردی دو کشور به مناسبات خارجی را نقطه اتکای روابط جدید می‌دانیم.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۳۳۵ میلیون و ۳۸۶ هزار و ۶۷۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سخنگوی دبیر کل سازمان ملل درباره سفر نماینده ویژه دبیر کل در امور سوریه به ایران و مذاکراتش با مقامات تهران، بر لزوم همکاری طرف های مهم در مورد موضوعات مشترک جهت پایان دادن به درگیری ها در سوریه تاکید کرد.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان، عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی چالش بزرگ ساخت مسکن در کشور را موضوع زمین عنوان کرد و گفت: زمین‌های دولتی باید رایگان در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.

رئیس جمهوری اسلامی ایران در راس هیات عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی به دعوت همتای روس خود تهران را به مقصد مسکو ترک کرد.

Published in سیاسی

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: برغم اعمال تحریم‌های آمریکا که ناقض قوانین بین‌المللی، حقوق اولیه زنان و دختران، به‌ ویژه حق توسعه آنهاست، در ایران دستاوردهای چشمگیری در توانمندسازی زنان و دختران حاصل شده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։