فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: پنج شنبه, 30 دی 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۱۵۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رییس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال «تعامل حداکثری» با همه کشورهای جهان، بخصوص کشورهای همسایه و هم‌‏پیمان خود است، گفت: هدف و مبنای این همکاری و تعامل، منافع متقابل ملت‏ ها و شکل‏‌دهی فزاینده به یک «جامعه‌‏ی جهانی متمدن» است.

Published in سیاسی

وزیران امور خارجه کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا تصمیم مقامات رژیم صهیونیستی برای ساخت و ساز در مناطق اشغال شده فلسطینی را تخطی از قوانین بین المللی ارزیابی کردند.

Published in سیاسی

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی بارش‌های امشب برای بیش از ۲۰ استان کشور در حد هشدار است و کولاک برف، رگبار، لغزندگی، پدیده مه و کاهش دید برای جاده‌ها قابل پیش بینی است.

Published in اجتماعی

دارندگان کارتخوان تا پایان امروز فرصت دارند تا نسبت به اتصال دستگاه‌های کارتخوان خود به پرونده‌ مالیاتی‌شان در درگاه ملی خدمات الکترونیک مالیاتی اقدام کنند.

Published in اقتصادی
پنج شنبه, 30 دی 1400 10:51

دیدارهای رئیس جمهور در مسکو

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح روز گذشته به دعوت همتای روس خود در صدر یک هیأت عالی‌رتبه سیاسی و اقتصادی به مسکو سفر کرده است.

Published in سیاسی

وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: که در دیدار و نشست های متعددی که با مقامات و شرکت های توانمند نفت و انرژی روسیه داشته است توافقات و اسناد مهمی امضا شده که نتیجه آنها را مردم کشورمان بزودی خواهند دید.

Published in سیاسی

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره مذاکرات وین میان ایران و گروه ۱+۴ گفت که پیشرفت هایی در حال به دست آمدن است.

Published in سیاسی

سفیر رژیم آپارتایدی هنگامی که در جلسه روز گذشته شورای امنیت با انتقادها درباره شهرک سازی های غیرقانونی این رژیم در اراضی اشغالی مواجه شد، نمایش مضحکی را به راه انداخت.

Published in سیاسی

سازمان جهانی بهداشت با توجه به آن که فرانسه، آلمان و برزیل رکوردهای جدیدی از مبتلایان را در ۲۴ ساعت گذشته ثبت کردند، هشدار داد که همه‌گیری کرونا هنوز به پایان نرسیده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։