فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 05 بهمن 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۲۷۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رییس‌جمهور گفت: ناترازی با شاخص‌های اصلی انقلاب اسلامی، مردم را رنج می‌دهد و انتظار دارند همه دستگاه‌ها و نهادها در تراز انقلاب اسلامی در مسیر رفع مشکلات و پیشرفت و آبادانی کشور گام بردارند.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان با بیان اینکه پیش‌بینی حقوق کلیه پیروان ادیان توحیدی در قانون اساسی سنگ بنای همدلی کشور است گفت: سردار دل‌ها نزد همه اقوام با هر دین و آیین محترم و محبوب است چرا که ایشان نه تنها دغدغه ایران بلکه مظلومین جهان را داشتند و از نظر ایشان دین و قومیت و نژاد اثری در حمایت از مظلوم نداشت.

Published in سیاسی

وزیر کشور تاکید کرد: اگر شهروندان پروتکل‌های بهداشتی رعایت نکنند و اُمیکرون شدت پیدا کنند بی تردید محدودیتها باز می گردد.

Published in اجتماعی

سخنگوی دولت با بیان اینکه درخواست مذاکره از سوی آمریکا بارها مطرح شده، تاکید کرد که هیچ گونه مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا برقرار نشده است.

Published in سیاسی

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از آغاز واکسیناسیون علیه کرونا برای گروه سنی ۹ تا ۱۲ سال از امروز، خبر داد.

Published in اجتماعی

محسن بهاروند از آمادگی کشورهای غربی برای برافروختن بحران و درگیری میان روسیه و اوکراین سخن گفت و افزود: اصرار به این درگیری و برافروختن بحران جای نگرانی دارد و جامعه بین الملل نگران بروز یک فاجعه باشد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۲۸۲ میلیون و ۳۰۴ هزار و ۶۵ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: روش ارتباطی با آمریکا تنها زمانی با روش‌های دیگر جایگزین می‌شود که توافق خوب در دسترس باشد.

Published in سیاسی

محسن اسلامی با بیان اینکه براساس قانون هیچ شخصی نمی‌تواند همزمان عضو موثر بیش از یک حزب باشد، گفت: عضو موثر به اعضای شورای مرکزی، دبیر کل، هیات موسس و مسوولان استانی گفته می‌شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։