فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 13 دی 1400 - آلیک آنلاین

رییس‌جمهور گفت: اگر با یک سازوکار عادلانه به اقدام جنایتکارانه ترامپ و پمپئو در ترور سردار سلیمانی رسیدگی و حکم خدا درباره آنها اجرا نشود، همه دولتمردان آمریکایی بدانند که بی‌شک دست انتقام از آستین امت بیرون خواهد آمد.

Published in سیاسی

زینب سلیمانی با بیان اینکه حاج قاسم هیچ تعلق دنیایی جز مردم ایران نداشت، گفت: دشمن فکر می‌کرد اگر حاج قاسم را به شهادت برساند، تاثیر کلام و نفوذ حاج قاسم خاموش می‌شود ولی با دیدن این حضور مردم می‌فهمد که چه غلطی کرده است.

Published in سیاسی

دکتر رئیسی با تاکید بر اهمیت افزایش سطح تبادلات تجاری و اقتصادی ایران و ارمنستان، اظهار داشت: توسعه سطح همکاری‌ها و مبادلات اقتصادی بین تهران و ایروان ضمن تامین منافع همه طرف‌ها، حتماً امنیت ساز هم خواهد بود.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۱ هزار و ۷۰۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

همایش «بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی: مدافع آزادی، امنیت و زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان» امروز و به همت مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

Published in سیاسی

سعید کریمی، معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۹۴ مورد مبتلا به اومیکرون تا به امروز دوشنبه در کشور شناسایی شده‌ است.

Published in اجتماعی

خطیب زاده گفت: اگر ما امروز متن مشترکی داریم، به خاطر این است که طرف غربی پی برد که باید از درخواست‌های حداکثری عقب‌نشینی کند و این متن حاصل همین واقع‌نگری طرف‌های غربی در گفت‌وگوهای وین است که نمی‌توانند فراتر از برجام در موضوع هسته‌ای درخواستی داشته باشد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: سردار سلیمانی همواره به لباس سبز رنگ پاسداری افتخار می‌کرد، اما به معنی واقعی دیپلمات برجسته‌ای هم بود که در ظرایف دیپلماسی نوین دست برتر داشت.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان تاکید کرد: سردار سلیمانی یک سیاستمدار زیرک و در عین حال رفیقی صادق بود.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحول روحی و روانی که سردار سلیمانی در جبهه مقاومت ایجاد کرد، حتما آینده ما را روشن‌تر و محکم‌تر می‌کند که البته این وعده خدا بوده و تخلف ناپذیر است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։