فا

فرهنگ و هنر

سه شنبه, 07 مرداد 1399 09:23

فیلمساز اهل انزلی داور جشنواره فریسکوی ارمنستان شد

آرمین ابراهیمی، فیلمساز و مدرس انجمن سینمای جوانان بندرانزلی، داور بخش انیمیشن جشنواره‌ فیلم فریسکوی ارمنستان شد.

«آلیک» - آرمین ابراهیمی، فیلمساز و مدرس انجمن سینمای جوانان بندرانزلی، داور بخش انیمیشن جشنواره‌ فیلم فریسکوی ارمنستان شد.

به گزارش ایرنا، در این جشنواره  از ۲۳ تا ۳۰ آگوست (۲ تا ۹ شهریور) در شهر ایروان پایتخت کشور ارمنستان برخی از مهم‌ترین آثار سینمای مستقل نمایش داده و به داوری گذاشته خواهد شد.

نمایش فیلم‌ها، جلسات نقد و بررسی آثار و کارگاه‌های تخصصی متنوع در زمینه فیلمسازی و عکاسی و جامعه‌شناسی بخشی از برنامه‌های این جشنواره است.

آرمین ابراهیمی، متولد ۱۳۶۷ است. وی از سال ۱۳۸۵ کار در زمینه‌ی نقدِ سینمایی را در روزنامه‌های اعتماد، شرق، تهران امروز و روزگار فعالیت داشت. وی کار در زمینه‌ی نقد سینمایی در ماهنامه‌ی سینمایی فیلم از سالِ ۱۳۸۸ تا امروز و فعالیت در انجمن سینمای جوانان ایران- دفترِ بندرانزلی، به عنوان منتقد، و مسئولیت کانون فیلم دفتر انزلی و نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های سینمای جهان و ایران، و کار با هنرجویان در زمینه‌ی مفاهیم نقد را به عهده دارد.

ابراهیمی ساخت فیلمِ کوتاهِ «تعقیب» و پذیرفته‌شدن این فیلم در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا، بنگلادش ، ساختِ فیلم مستندِ «پرستیسیمو»، ساخت فیلم کوتاه داستانی «آخرِ پاییز»، در ورکشاپ فستیوال فیلم داکا بنگلادش، به زبان انگلیسی و برگزیده شدن به عنوان بهترین فیلم کارگاه ۲۰۱۷ را در کارنامه دارد.

تحصیل در زمینه‌ی گرافیک، کار در زمینه‌ی طراحی جلد کتاب، طراحی پوستر و غیره و تدریس گیتار و موسیقی کودک از دیگر فعالیتهای این هنرمند است.

آرمین ابراهیمی  سال ۲۰۱۸ جایزه بخش صلح این جشنواره را دریافت کرد و فیلم "صحرا" آخرین ساخته این فیلمساز سال گذشته در این جشنواره نمایش داده شد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։