فا

فرهنگ و هنر

چهارشنبه, 05 آبان 1400 12:44

داستان ناگفته های اصفهان

تور ویژه «داستان‌های ناگفته اصفهان» جمعه (۳۰ مهر ماه) در محله جلفای نو با حضور خبرنگاران تخصصی حوزه میراث و گردشگری از اصفهان و تهران برگزار شد.

«آلیک» - تور ویژه «داستان‌های ناگفته اصفهان» جمعه (۳۰ مهر ماه) در محله جلفای نو با حضور خبرنگاران تخصصی حوزه میراث و گردشگری از اصفهان و تهران برگزار شد.

به گزارش ایمنا، این تور به ابتکار شرکت راه ابریشم ایرانیان زمین وابسته به اتاق بازرگانی اصفهان از میدان جلفا آغاز شد، مخاطبان از کلیسای بیت لحم، هتل آرمنیا، یک فضای ویژه در کلیسا وانک، محله سنگتراش‌ها و گنجینه موسیقی ارمنیان جلفای نو بازدید کردند.

سپس نشست پرسش و پاسخ پروژه ویدئوهای «اصفهان» در هتل آسمان با حضور مجید عرفانیان، فیلمساز و روایتگر داستان‌های ناگفته اصفهان، سحر امینی، دبیر کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی و حمید غفاری راد، مدیر راهبردی شرکت توسعه ایرانیان زمین برگزار و خبرنگاران در این گفت‌وگو به بررسی ابعاد مختلف فعالیت‌های برند اصفهان پرداختند.

همچنین مراسم رونمایی از "ویدئوهای یک دقیقه‌ای داستان ناگفته‌های اصفهان" شامگاه شنبه (یکم آبان ۱۴۰۰) با حضور استاندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اتاق بازرگانی، نماینده وزارت امور خارجه در اصفهان، رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران و جمعی از فعالان اقتصادی و گردشگری اصفهان برگزار شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։