فا

فرهنگ و هنر

دوشنبه, 10 مرداد 1401 13:59

اولین نمایشگاه فرهنگی، صنایع دستی و پوشاک ایران در مسجد کبود ایروان برپا می شود

اولین نمایشگاه فرهنگی، صنایع دستی و پوشاک استان‌های جمهوری اسلامی ایران به همت مؤسسه جوام و با همکاری سفارت و رایزنی فرهنگی کشورمان در مسجد کبود ایروان برپا می‌شود.

«آلیک» - اولین نمایشگاه فرهنگی، صنایع دستی و پوشاک استان‌های جمهوری اسلامی ایران به همت مؤسسه جوام و با همکاری سفارت و رایزنی فرهنگی کشورمان در مسجد کبود ایروان برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مراسم افتتاحیه نمایشگاه فرهنگی، صنایع دستی و پوشاک استان‌های جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه، ۱۰ مرداد ماه) با حضور سفیر و رایزن فرهنگی کشورمان در مسجد کبود ایروان برپا می‌شود.

در این نمایشگاه که به مدت یک هفته دایر خواهد بود، هنرمندانی از استان‌های آذربایجان شرقی، مازندران، خراسان رضوی و تهران آثار خود را در زمینه‌های صنایع دستی، پوشاک، سنگ‌های مصنوعی دست ساز تزئینی و ساختمانی با فرمول زرین و کار تراش و آینه کاری در معرض دید دوستداران هنر ایرانی در ارمنستان خواهند گذاشت.

در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی در زمینه دوخت انواع لباس و چادر توسط خانم جوام برای بانوان علاقه‌مند به هنر ایرانی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։