فا

فرهنگ و هنر

پنج شنبه, 15 دی 1401 11:21

موسیقیدانان ارمنی و موسیقی ایران و جهان

برنامه ارغنون که از پرشنونده‌ترین برنامه‌های موسیقی رادیو در کشور است، امروز پنج‌شنبه، ۱۵ دی میزبان استاد آندره گالستیان خواهد بود و در این برنامه به موسیقی و موسیقیدانان ارمنی و نقش آنان در موسیقی کشور و موسیقی جهان پرداخته خواهد شد.

«آلیک» - برنامه ارغنون که از پرشنونده‌ترین برنامه‌های موسیقی رادیو در کشور است، امروز پنج‌شنبه، ۱۵ دی میزبان استاد آندره گالستیان خواهد بود و در این برنامه به موسیقی و موسیقیدانان ارمنی و نقش آنان در موسیقی کشور و موسیقی جهان پرداخته خواهد شد.

این برنامه که به مناسبت سال نو میلادی و به صورت زنده پخش خواهد شد، شامل پخش قطعات مختلفی از موسیقی ارمنی، به انتخاب استاد گالستیان نیز خواهد بود.

با وجود آنکه حرفه اصلی استاد گالستیان در زمینه مشاوره مدیریت، بازرگانی و به‌ویژه امور اقتصادی و تحلیل‌های مالی است و در این زمینه با طیف گسترده‌ای از روزنامه‌ها و رسانه‌های تخصصی اقتصادی نیز، همکاری وسیعی دارند، اما در زمینه موسیقی نیز بسیار فعال عمل کرده‌اند به گونه‌ای که از جوان‌ترین موسیقیدانان کشور بودند که نام، زندگی‌نامه‌ و فعالیت‌های موسیقایی ایشان در فرهنگ جامع موسیقی ایرانی درج شد. استاد آندره گالستیان پژوهش‌های گسترده‌ای در زمینه موسیقی اقوام و موسیقی بین‌الملل انجام داده‌اند و میزبان ایشان در این برنامه، استاد رضا مهدوی از استادان برجسته موسیقی کشور هستند که مجری کارشناس و سردبیر برنامه نیز می‌باشند.

برنامه ارغنون از رادیو گفت‌و‌گو از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰ پخش می‌‌شود.

فرکانس پخش رادیو گفتگو ۱۰۳/۵ مگاهرتز است و از طریق اینترنت نیز می‌توان برنامه فوق را از طریق وب‌سایت‌های ذیل شنید: 

http://radiogoftogoo.ir

http://radio.iranseda.ir

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։