فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 22 ارديبهشت 1397 - آلیک آنلاین

اوضاع ارمنستان در حالی پس انتخاب نیکول پاشینیان رهبر مخالفان به عنوان نخست وزیر جدید آرام شده که وی و همکارانش با چالش هایی در عرصه سیاست داخلی و خارجی برای بهبود شرایط روبرو هستند.

Published in سیاسی

تهران 200 هواپیمای مسافربری به مبلغ 38.3 میلیارد دلار برای شرکت ایران ایر سفارش داده که شامل 100 فروند هواپیمای ایرباس، 80 فروند هواپیمای بوئینگ و 20 فروند هواپیمای ای تی آر است.

اعضای شورای شهر تهران در جلسه علنی فردا یکشنبه از میان دو کاندیدا یعنی سمیع الله حسینی مکارم و محمدعلی افشانی شهردار تهران را انتخاب خواهند کرد.

Published in سیاسی

رییس کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی الزام دولت به اجرای قانون اقدام متناسب و متقابل که در واکنش به خروج آمریکا از برجام تهیه شده به هیات رییسه تقدیم شد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص لزوم تداوم برجام گفت وگو و رایزنی کرد.

Published in سیاسی

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته بار دیگر تاکید کرد که این اتحادیه اروپا مصمم به حفظ توافق هسته ای با ایران است و رایزنی های در هفته آینده با وزیران خارجه ایران و سه کشور اروپایی پیگیری خواهد شد.

Published in سیاسی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز گذشته گفت که خروج یکجانبه آمریکا از برجام، اطمینان به نظم جهانی را تضعیف می کند.

Published in سیاسی

در مراسم رونمایی از لباس های رسمی ملی پوشان خبرنگاران ورزشی برای اولین بار با چهره ای آشنا شدند که نامش یادآور پوشاک رسمی است؛ آقای هاکوپیان کسی که رسانه های صنعت مد به او لقب گوچی ایران را داده بودند.

Published in ورزشی

بهرام قاسمی روز گذشته گفت: وزیر امور خارجه به منظور رایزنی با اروپا و دیگر طرف های برجام و بررسی امکان تداوم برجام، فردا شب سفر فشرده ای را به چین ، روسیه و بلژیک (مقر اتحادیه اروپا) آغاز می کند.

Published in سیاسی

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։