فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 09 خرداد 1397 - آلیک آنلاین

معاون پارلمانی رییس‌جمهور با اشاره به اینکه انتخابات رییس و نواب مجلس یک مساله داخلی است و مربوط به خود نمایندگان مجلس است، گفت: طبیعتا دولت هیچ مداخله‌ای در این زمینه نداشته است.

Published in سیاسی

دکتر علی لاریجانی با کسب ۱۴۷ رای به عنوان رئیس مجلس و مسعود پزشکیان با کسب ۱۵۷ رأی و علی مطهری با کسب ۱۴۳ رأی به عنوان نواب اول و دوم هیات رئیسه مجلس در سومین سال مجلس دهم انتخاب شدند.

Published in سیاسی

اسقف گریگور چیفتچیان در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی: برخورداری اقلیت های دینی از حقوق مساوی با مسلمانان، نشانه رعایت حقوق شهروندی در ایران است و این موضوع باید به جهانیان اعلام شود.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 09 خرداد 1397 09:32

قره کلیسا؛ آشنای ناشناخته

اماکن و آیین های باستانی ادیان مختلف از جاذبه های مهم گردشگری به شمار می رود و در این میان قره کلیسا به عنوان یکی از 9 اثر ثبت شده جهانی در کشور و کهن ترین کلیسای مسیحیان، ظرفیت بی بدیلی برای توسعه گردشگری مذهبی است.

Published in فرهنگ و هنر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: مرمت بنای تاریخی کلیسای آفتارخانه سلماس برای نخستین بار از 2 ماه قبل آغاز شده و در زمان حاضر در مراحل پایانی است.

Published in فرهنگ و هنر

ولفگانگ شوسل صدراعظم اسبق اتریش گفت که اروپا، روسیه و چین باید در مقابل خروج یکجانبه آمریکا از برجام بایستند و از استانداردها و حقوق بین المللی دفاع کند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։