فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 15 ارديبهشت 1397 - آلیک آنلاین

عموم شهروندانی که قصد دارند با خودرو شخصی در محدوده طرح ترافیک تردد کنند، باید قبل از اولین ورود، اطلاعات شخص و خودرو را در سامانه my.tehran.ir ثبت کنند.

Published in اجتماعی

سرکیسیان: آوردن طرف‌ها نزد یکدیگر یک کار نسبتا سخت بود. من کارهایی انجام دادم که معمولا از یک رئیس‌جمهور انتظار نمی‌رود مثل وارد شدن به داخل جمعیت. اما شما نمی‌توانید با نشستن در یک دفتر کارتان را انجام دهید.

Published in سیاسی

روز گذشته و در دومین روز نمایشگاه کالاها و تولیدات ایرانی در ایروان، نشست اقتصادی بین تجار و تولید کنندگان ایرانی و ارمنی برگزار شد.

Published in اقتصادی

تارنمای خبری بوستون گلوب روز گذشته در گزارشی از لابی سنگین جان کری وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در هفته‌های گذشته برای تداوم پایبندی کشورها به برجام و حفظ این توافق خبر داد.

Published in سیاسی

بر اساس قرعه کشی انجام شده، تیم ایران در گروه D با عراق، ویتنام و یمن همگروه شده است.

Published in ورزشی
شنبه, 15 ارديبهشت 1397 09:48

پنج بانک ارز مسافرتی می دهند

بانک مرکزی اعلام کرد: تامین و پرداخت ارز مسافرتی (به صورت اسکناس) از طریق پنج بانک ملی ایران، ملت، سامان، تجارت و پارسیان امکان‌پذیر است.

Published in اقتصادی

در طرح جدید ترافیک، مبالغ دریافتی ثابت نیست و داشتن معاینه فنی برتر و همچنین تردد در ساعات غیر پیک موجب می شود تا شهروندان حداقل پرداختی را بابت ورود به محدوده طرح ترافیک داشته باشند.

Published in اجتماعی

صفحه اینستاگرامی دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور در واکنش به فیلترینگ تلگرام نوشت: فیلترینگ تلگرام توسط دولت اجرا نشده و مورد تأیید نیست.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։