فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 - آلیک آنلاین

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام دادگاهی در آمریکا در صدور رای غیابی و سیاسی علیه ایران را به شدت محکوم کرد.

Published in سیاسی
یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 14:50

نشاء کاری در گیلان

Published in عکس منتخب

کارن خانلری، نماینده مسیحیان ارمنی شمال در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیستم جایابی آموزش عالی، گفت: سیستم جایابی جزء موضوعاتی است که باید مجدد به آن رسیدگی شود تا در صورت نیاز تغییرات لازم در آن ایجاد شود.

Published in اجتماعی

دمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین و ماریا زاخاروا سخنگوی وزارت خارجه روسیه پیش از این گفته بودند که اعتراضات گسترده خیابانی در ارمنستان، یک موضوع کاملا داخلی است و مقامات مسکو تنها امیدوارند که اوضاع سیاسی در این کشور همسایه، هرچه سریعتر و بر اساس قانون اساسی ارمنستان حل و فصل شود.

Published in سیاسی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بااشاره به اجرای طرح ترافیک جدید در پایتخت از فرصت ۴۸ ساعته دریافت مجوز برای رانندگانی که بدون مجوز در محدوده طرح ترافیک تردد می کنند، خبر داد.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با بیان اینکه "برای هر تصمیم ترامپ، برنامه داریم"، تصریح کرد: اگر آمریکا از برجام خارج شود، بزودی دچار پشیمانی تاریخی می شود.

Published in سیاسی

رهبر جنبش مخالفان ارمنستان از طرفدارانش خواست در صورت شکست در روند انتخاب نخست وزیر در پارلمان، خود را برای اعتراضات گسترده خیابانی آماده کنند.

Published in سیاسی

خلیفه ارامنه تهران گفت: بر ماست كه از زمین محافظت كنیم؛ زیرا عطیه‌ای الهی برای انسان است.

لبنانی‌ها برای اولین بار طبق سیستم نسبی در انتخابات شرکت می‌کنند. طبق قانون جدید، لبنان به ۱۵ حوزه انتخاباتی تقسیم شده که تعداد کرسی‌های هر حوزه بین پنج تا ۱۳ کرسی است.

Published in سیاسی

سرپرست شهرداری تهران گفت: در صورتی که در روند اجرای طرح ترافیک جدید مشکلات فنی ایجاد شود یا در گروه‌ها و تخفیف‌ها نیاز به اصلاح باشد دوباره لایحه‌ای تهیه خواهیم کرد و با هماهنگی شورا در سهمیه و تخفیف‌ها تجدیدنظر می‌کنیم.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։