فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 23 خرداد 1397 - آلیک آنلاین

دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران با وی اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران علاقه مند و آماده است که همکاری های مشترک علمی و فناوری مشترک با کشور ارمنستان را گسترش دهد.

Published in اجتماعی

فدریکا موگرینی از اعضای پارلمان اروپا خواست از طرح تمدید مهلت وام دهی بانک سرمایه گذاری اروپا به ایران به منظور حمایت از سرمایه گذاری های شرکت های اروپایی در این کشور حمایت کنند.

Published in سیاسی

مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز از افزایش میزان صادرات گاز ایران به ارمنستان خبر داد و گفت: هفته آینده هیات ارمنی برای مذاکره درباره قیمت جدید گاز و افزایش صادرات به ایران می‌آید.

Published in اقتصادی
چهارشنبه, 23 خرداد 1397 09:29

پایان گروگان‌گیری در پاریس

فرد گروگان‌گیر خواستار تماس با سفارت ایران در فرانسه شده بود. وی اعلام کرده بود که می خواهد از طریق مقامات سفارت ایران متنی را به دولت فرانسه برساند.

Published in اجتماعی

مقتدا صدر رئیس ائتلاف 'سائرون' که با 54 کرسی حائز رتبه نخست انتخابات پارلمانی اخیر عراق شد، شب گذشته اعلام کرد، بر سر تشکیل فراکسیونی بزرگتر با ائتلاف 'الفتح' به رهبری هادی العامری به توافق رسیده است.

Published in سیاسی

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه عصر روز گذشته در تماسی تلفنی، درباره روابط دوجانبه، منطقه ای و مسایل مرتبط با برجام، گفت وگو و تبادل نظر کردند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։