فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 14 شهریور 1397 - آلیک آنلاین

بانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز به صورت اسکناس توسط شبکه صرافی های مجاز را ابلاغ کرد.

Published in اقتصادی

نشست فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک بین کشور ارمنستان و منطقه آزاد ماکو در تهران با حضور آرتاشس تومانیان، سفیر ارمنستان و ابراهیم جلیلی، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در جهت کمک به شناخت بیشتر ظرفیت‌های دو کشور برای توسعه روابط تجاری و بازرگانی برگزار گردید.

Published in اقتصادی

ایان بیگز سفیر استرالیا در تهران روز گذشته با کارن خانلری نماینده مسیحیان ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه با اشاره به رایزنی های اخیر خود با مقامات روند آستانه گفت: تلاش می کنیم وضعیت ادلب و خروج تروریست ها از این منطقه با کمترین هزینه انسانی انجام شود.

Published in سیاسی

گاگیک مارکاریان رئیس اتحادیه کارفرمایان ارمنستان روز گذشته میهمان سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان بود که در این دیدار طرفین فرصت ها و موقعیت های سرمایه گذاری در این کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

Published in اقتصادی

روزنامه‌نگار کهنه‌کار تحقیقی آمریکایی در کتابش تحت عنوان "ترس: ترامپ در کاخ سفید" فاش می‌سازد، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا دستور ترور رئیس‌جمهوری سوریه را در آوریل ۲۰۱۷ در پی حمله شیمیایی ادعایی صادر کرده بود.

Published in سیاسی

دیمیتری پولیانسکی معاون نماینده روسیه در سازمان ملل متحد خواستار بررسی موضوع خروج آمریکا از برجام در شورای امنیت این سازمان شد.

Published in سیاسی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد گفت: سردیس سرباز هخامنشی که به صورت غیرقانونی از ایران خارج شده بود، از دادستانی نیویورک تحویل گرفته شد و به زودی به ایران منتقل می شود.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։