فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 21 خرداد 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری اعلام کرد: تاکنون ۱۷۷ هزار و ۹۳۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا به ۸۵۰۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

بعیدی‌نژاد با یادآوری ناآرامی‌های اخیر در آمریکا و سرکوب معترضان به نژادپرستی توسط پلیس این کشور، اظهارنظر همتای آمریکایی خود درباره یکی از محکومان پرونده محیط زیستی در ایران را بی‌شرمانه خواند.

Published in سیاسی

قالیباف با اشاره به سیاست های کلان نظام که در ۱۷ بند از سوی مقام معظم رهبری به مجلس ابلاغ شده است، گفت: اجرای این سیاست ها مبنای کار مجلس و همچنین شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت است.

Published in سیاسی

محسن فرهادی گفت: تا ۲۷ اردیبهشت ماه میزان رعایت پروتکل‌ها در شهر تهران ۵۶ درصد بود و تا ۱۵ خرداد ماه این میزان به ۱۰.۵۴ درصد کاهش یافته است.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با قدردانی از تلاش و زحمات کادر درمانی و بیمارستانی کشور در مبارزه با بیماری کووید-۱۹ در طول ۴ ماه گذشته و با بیان اینکه به استثنای چند استان که در وضعیت قرمز قرار دارند، به مرحله مهار ویروس کرونا در کشور رسیده ایم، گفت: تاب آوری ملت ایران در مبارزه همزمان با کرونا و تحریم های سخت و غیر قانونی آمریکا، امروز زبانزد است و در تاریخ کشور ثبت خواهد شد.

Published in سیاسی

کتر علیرضا زالی در نامه ای به دکتر سعید نمکی، برای پیشگیری از شیوع کرونا، افزایش سقف جابجایی مالی از طریق رمز پویا و افزایش سقف برداشت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز را ضروری خواند.

Published in اجتماعی
چهارشنبه, 21 خرداد 1399 10:59

آمار جهانی همه‌گیری کووید-۱۹

 تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار قربانیان بیماری کووید-۱۹ به ۴۱۳ هزار و ۷۳۳ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

عراق پایین ترین رشد اقتصادی امسال را در بین همسایگان ایران خواهد داشت.

Published in اقتصادی

تامس کانتریمن تحریم همکاری هسته‌ای ایران را در راستای تلاش دولت ترامپ برای نابودی همیشگی برجام دانست و گفت جمهوریخواهان در پی ناممکن کردن بازگشت رئیس جمهوری بعدی آمریکا به برجام هستند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։