فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: پنج شنبه, 29 خرداد 1399 - آلیک آنلاین

کاظم غریب‌آبادی، با یادآوری اینکه تعهدهای کشورها در حوزه پادمان نامحدود نیست، تصریح کرد که ایران قلمرو خود را بر مبنای ادعاهای دشمنان به‌روی آژانس باز نمی‌کند.

Published in سیاسی

استفن کلمنت بدون اشاره به فرافکنی‌های انجام شده از سوی آمریکا و متحدانش علیه جمهوری اسلامی ایران، خواستار حل‌وفصل فوری اختلاف‌های ایران و آژانس درباره ادعای وجود فعالیت‌های هسته‌ای اعلام نشده از سوی تهران شد.

Published in سیاسی

در جلسه امروز کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا که به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد، آخرین وضعیت روند مبارزه با این ویروس فراگیر و ناشناخته جهانی در کشور بررسی شد.

Published in سیاسی

میخاییل اولیانوف، عدم توافق ایران و دبیرخانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای دسترسی بازرسان به دو مرکز در ایران را ناامیدکننده خواند و در عین حال تصریح کرد که نباید در این زمینه به بزرگ‌نمایی پرداخت.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۱۹۷ هزار و ۶۴۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۸۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان باختگان کرونا در کشور به ۹ هزار و ۲۷۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

دریادار سیاری گفت: شلیک موفق موشک‌های ما نشانه پیشرفت‌های چشمگیر در ارتقاء توان دفاعی و قدرت بازدارندگی است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور گفت: افتتاح طرح های بزرگ ملی در کشور همزمان با تحریمهای دشمنان و مبارزه با بیماری کرونا حاوی این پیام به جهانیان است که ملت ایران از حرکت برای سربلندی و تعالی باز نمی‌ایستد و مسیر تکامل خودش را ادامه می‌دهد.

Published in سیاسی

کاظم غریب‌آبادی، الحاق فوری و بدون قید و شرط رژیم اسرائیل به ان.پی.تی و قرار دادن همه مواد، فعالیت‌ها و تاسیساتش ذیل پادمان جامع آژانس را تنها گامی دانست که می‌تواند سبب جبران بخشی از بحران هسته‌ای در خاورمیانه شود.

Published in سیاسی

رئیس جمهور امروز پنجشنبه و از طریق ویدئو کنفرانس ۸ پروژه حوزه راه و شهرسازی را افتتاح و دستور آغاز اجرای ۷ پروژه در این حوزه را صادر کرد.

Published in سیاسی

در جدیدترین توئیت وزارت خارجه تاکید شده، وقت آن فرارسیده که جهان بر پاسخگو کردن رژیم آمریکا در زمینه حقوق بشر در داخل و خارج این کشور تمرکز کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։