فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 01 تیر 1399 - آلیک آنلاین

محمد شریعتمداری مصوبه اصلاح حداقل دستمزد ۹۹ که نسبت به پارسال ۲۶ درصد افزایش دارد را به همه کارفرمایان و کارگاه‌های مشمول قانون کار ابلاغ کرد.

Published in اقتصادی

رئيس روابط عمومی دفتر رياست جمهوری ترکيه اطلاعيه ای را مبنی بر جلسه های پنج ساعته که در پشت درهای بسته انجام گرفت صادر کرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۲۰۴ هزار و ۹۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۹۶۲۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

۲۴۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای، قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را به شدت محکوم کردند و آن را نشانه دیگر از وجود تبعیض ساختاری در آژانس بین‌المللی دانست.

Published in سیاسی

سفارت جمهوری اسلامی ایران ایران در ارمنستان میزبان رئیس دانشکده شرق‌شناسی، رئیس کرسی ایران‌شناسی و تعدادی از اساتید دانشگاه دولتی ایروان بود.

Published in اجتماعی

محسن حاجی میرزایی گفت: دانش‌آموزان مدارس پُرجمعیت در سال تحصیلی جدید به دو گروه تقسیم می‌شوند، عده‌ای سه روز در هفته در روزهای زوج و عده‌ای نیز در روزهای فرد در مدرسه حضور می‌یابند.

Published in اجتماعی

اکبر افتخاری با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی حق اولاد و عائله‌مندی بازنشستگان کشوری، بدنبال این امر، از افزایش میانگین ۱۵۰ هزار تومانی حقوق بازنشستگان خبر داد.

Published in اجتماعی

ZDF برنامه ای تحت عنوان «ZOOM» پخش کرده که به فعاليت های آژانس اطلاعاتی ملی ترکيه در آلمان می پردازد.

Published in سیاسی

گايانه آبراهاميان در صفحه فيس بوک خود نوشته است که اعضای هئيت نمايندگان جمهوری ارمنستان در مجمع پارلمانی «يورونست» موفق شدند تا از گنجاندن بندهای ضد ارمنی در بيانيه مجمع جلوگيری کنند.

Published in سیاسی

رياست هفتادوپنجمين دوره مجمع عمومی سازمان ملل متحد به ولکان بوزکر رسید که وی اين سمت را از ماه سپتامبر و به مدت يک سال عهده دار خواهد بود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։