فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 02 تیر 1399 - آلیک آنلاین

وزارت خارجه کشورمان با بیان اینکه تحریکات خارجی هرگز نمی‌توانند رابطه نزدیک ایران و افغانستان را تضعیف کنند، تاکید کرد: همچنان به پشتیبانی از برادران و خواهران افغانستانی خود در دوران دشواری‌های آنها ادامه خواهیم داد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۲۰۷ هزار و ۵۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۱۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان باختگان کرونا در کشور به ۹ هزار و ۷۴۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

دکتر  زالی گفت: به نظر می‌رسد با توجه به شرایطی که داریم مجددا باید تاکید کنیم که کماکان مجموعه درمانی استان تهران در آماده باش کامل به سر خواهد برد و آمادگی کامل دارد.

Published in اجتماعی

رمان «من او» پرفروش‌ترین اثر کارنامه رضا امیرخانی طی قرارداد فروش رایت خارجی به انتشارات دارَک ارمنستان فروخته شد. 

Published in فرهنگ و هنر

سرگئی میخییف گفت که تروئیکای اروپایی شامل فرانسه، آلمان و انگلیس با ارائه پیش نویس قطعنامه ضدایرانی شریک توطئه آمریکا در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی شد.

Published in سیاسی

در انتخابات کمیسیون عمران، آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال در مجلس یازدهم به عنوان دبیر دوم این کمیسیون انتخاب گردید.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون چهار میلیون و ۸۳۸ هزار و ۳۵۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

طبق آمار رفینیتیو آیکان و اعلام سفارت ایران در ونزوئلا، کشتی ایرانی گلسان حامل محموله مواد غذایی روز گذشته به بندر لاگوایرا نزدیک شد.

Published in سیاسی

اتحادیه اروپا و چین امروز دوشنبه در نشستی مجازی با هدف کاهش تنش‌ها گفت‌وگو می‌کنند.

Published in سیاسی

جان بولتون در تازه‌ترین گفت‌وگوی رسانه‌ای خود تاکید کرد، در انتخابات نوامبر امسال به دونالد ترامپ یا جو بایدن رای نخواهد داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։