فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 04 تیر 1399 - آلیک آنلاین

قالیباف  رفتار یک جانبه آمریکا را در جهان معاصر تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت بین المللی خواند و بر لزوم همکاری های منطقه ای و بین المللی برای مقابله با این اقدامات نابخردانه کاخ سفید تاکید کرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۲۱۲ هزار و ۵۰۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۳۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان باختگان کرونا در کشور به ۹ هزار و ۹۹۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر بهداشت و درمان، گفت: در مواردی که ما تشخیص بدهیم لازم است یک نفر تست کرونا بدهد، هزینه رایگان خواهد بود، اما کسانی که خودشان علاقه دارند تست بدهند طبق تعرفه باید هزینه را بپردازند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور حفظ آبرو و جایگاه آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای نظام بین الملل بسیار با اهمیت دانست و تاکید کرد: مبنای کار ایران، همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی است اما آژانس باید با حفظ استقلال، تحت فشار آمریکا و رژیم صهیونستی از مسیر قانونی خودش خارج نشود.

Published in سیاسی

وزارت خارجه آمریکا در گزارش «تعهد کشورها به کنترل تسلیحاتی سال ۲۰۲۰» اذعان کرد در دوران گزارش‌دهی، ارزیابی آمریکا این بوده که ایران در هیچ فعالیت کلیدی مرتبط با طراحی و توسعه سلاح هسته‌ای نقش ندارد.

Published in سیاسی

تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که تاکنون ابتلای ۹ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۸۶۱ نفر به بیماری کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

دیدارهای لیگ برتر بعد از ۱۱۷ روز با دیدار فولاد و استقلال از امروز آغاز می‌شود و سپس هفته بیست و دوم در تاریخ‌های هشتم و نهم تیر ماه به انجام می‌رسد.

Published in ورزشی

پیرو گزارش منتشره ایرنا با عنوان "تیر خلاص به آخرین یادمان‌های خانه میناسیان در اصفهان"، ناصر طاهری از واجد ارزش بودن مجموعه این بنا خبر داد.

Published in فرهنگ و هنر

نمایندگی دائمی چین در سازمان ملل متحد در واکنش به پیام توئیتری پمپئو اظهار کرد: حرکت سیاسی و یکجانبه آمریکا برای تمدید ممنوعیت تسلیحاتی ایران ره به جایی نخواهد برد.

Published in سیاسی

پیتر استنو گفت: اتحادیه اروپا از فعالیت آژانس در خصوص نظارت و راستی آزمایی تمامیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران حمایت می‌کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։